x-kom hosting

Brak Dźwięku W Grach I Filmach :(

Matiroshima
utworzono
utworzono

Witam

A więc problem taki jak w temacie czyli dźwięk jest w Windowsie i w Winampie ale, brak dźwięku w grach i filmach. Mam system operacyjny Windows 98. Wcześniej w Xp miałem normalnie dźwięk i jeszcze wcześniej w 98 też. Nie rozumiem co sie stało szukałem w google, i dużo osób ma ten sam problem , ale nikt w końcu nie znalazł dobrego rozwiązania ;/

pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Najprostsze rozwiązanie format: C i instalacja najlepiej Xp najlepszy wind do tej pory (jak dla mnie :D )

//Jeszcze jedna taka wypowiedziec i dostaniesz %

//Przemek

  • 4 tygodnie później...
bakus1989
komentarz
komentarz

Podaj model karty muzycznej to cos pomyslimy ;) w filmach mozesz nie miec bo masz stare kodeki a nowe filmy potrzebuja nowych kodeków ...

Sean
komentarz
komentarz

to jest wina kodekow...nie starych nie nowych po prostu chyba ich brak http://www.pobieralnia.pl/plik-432-klite-c...-pack-full.html a jezeli faktycznie masz to je wywal i sciagnij te z linku...pozdrawiam Sean

mikrus
komentarz
komentarz

ale skoro problem pojawia sie nie tylko w filmach to nie koniecznie może to być wina kodeków. Model karty dźwiękowej i nowe sterowniki. jak problem pozostanie w filmach to kodeki

  • 3 miesiące później...
wojbalus
komentarz
komentarz

Skoro nie masz dzwięku w grach, a w windowsie masz, to być może masz starego DirectXa? Ściągnij wersję 9.0c. Też miałem taki problem, zainstalowałem i pomogło. Najnowsza wersja do pobrania tu: http://www.idg.pl/ftp/pc_4129/DirectX.9.0c....9.20.1057.html

//kolejny odkopany temat

//vocativus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.