x-kom hosting

Aktualizacja 98se do XP

xtomek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Posiadam starego laptopa beznapędowca jest na nim zainstalowany win 98SE. Chciałbym zaktualizować go do win XP.

Teraz mam pytanie jeżeli zrzucę płytę XP na pena i z pena odpalę upg do XP czy to zadziała??

I czy przy upg wymagana jest płyta windows 98SE ??

Pozdrawiam T.

laptop DELL Latitude LS500

Gość
komentarz
komentarz

Ile masz pamięci w tym laptopie?

bub
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie zadziała :( Trzeba stworzyć bootowalny pendrive. Instrukcja jak to zrobić znajduje się tu : [url=http://www.hotfix.pl/jak-stworzyc-bootowalny-pendrive-z-windows-7-vista-lub-xp-a177.htm]KLIK[/url]
Zakładam że znasz wymagania sprzętowe dla Win XP ;)

xtomek
komentarz
komentarz (edytowane)

to już próbowałem :) niestety lap nie botuje z pena :( sprawdzałem na stacjonarnym i działa pen.

Czyli mówisz jak skopiuje plytę XP na C partycje 98SE i odpale winn32.exe to nie pojdzie?

znam wymagania ale mus to mus :)

Gość
komentarz
komentarz

Możesz zainstalować windows XP z dysku ale trzeba mieć go na drugiej partycji i odpalić plik winnt.exe z katalogu i386 Wtedy odpali się setup.

xtomek
komentarz
komentarz (edytowane)

ile ja bym dal żeby była 2 partycja ;/ jest tylko jedna

jak odpalam winnt32.exe dalej aktualizacje wpisuje klucz
idzie dalej i wyskakuje

instalator nie może skopiować pliku mfc40.dll do c/windows/system niby przechodzi dalej ale nie wiem czy nie wywali się instalator

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.