x-kom hosting

Płyta Główna Pod C2d E4400

paweln20
utworzono
utworzono

Potrzebuje pomocy z wyborem płyty głównej pod procesor C2D E4400. Na płytę mogę przeznaczyć do 400 zł.

lesny1993
komentarz
komentarz

Asus P5B na apollo.pl kupiłem za 340zł

sid
komentarz
komentarz

to tak jak kolega powiedzial asusa P5B teraz kosztuje 316zl na apollo albo evga 650i ultra za 350zl :)

Marix
komentarz
komentarz
Potrzebuje pomocy z wyborem płyty głównej pod procesor C2D E4400. Na płytę mogę przeznaczyć do 400 zł.

Będzie robione ogólne O/C ?

paweln20
komentarz
komentarz

Tak będę chciał kręcić;)

Datex
komentarz
komentarz

paweln20 bierz MSI P35 Neo2-FR co podał demarco. Mam niemal identyczną płytę (patrz podpis) i E4400 poszedł mi na niej 3.2GHz. Nie kręciłem więcej bo nie chcę mieć temperatur większych niż 60 stopni :)

Xilomion
komentarz
komentarz

MSI P35 Neo2-FR lub Asus P5B w tej cenie. Dwie świetne płyty. Popieram!

paweln20
komentarz
komentarz

A co myślicie o tej płycie głównej evga 650i ultra?? dobra będzie na O/C??

falcon1984
komentarz
komentarz

Pewnie, ta płytka jest zrobiona pod kątem O/C. U mnie bez problemu poszło na 3GHz, więcej nie kręciłem bo mi nie potrzeba. Ogólnie ma sporo zalet, ale też i wad kilka. Poczytaj więcej, a się dowiesz. Ogólnie to dołożyłbym do Abita IP35-E bo solidniej wygląda ta konstrukcja i ma dobre możliwości, ale EVGA też jest ok. Polecam

Marix
komentarz
komentarz
A co myślicie o FOXCONN P9657AB-8EKRS2H Intel P965 Socket 775 PCX:

http://www.allegro.pl/item246573995_foxcon...et_775_pcx.html

Bardzo dobra płytka. Jak najbardziej warta zakupu :)

demarco
komentarz
komentarz
Bardzo dobra płytka. Jak najbardziej warta zakupu smile.gif

po czym tak twierdzisz ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.