x-kom hosting

Mały Problem Z Ram

sopel045
utworzono
utworzono

Czesc jestem zuszony pracowac na starym kompie jest to pentium 3 300 albo bo jakis zmianach na płycie 450 mgh problem dotyczy ram posiadam dwie kosci sdram po 128 a komputer widzi jednz 128 a druga 64 teraz dołozyłem 256 amoj komp widzi ja jako 128 co z tym zrobic prosze o porade

Gość
komentarz
komentarz

Masz płytę na chipsecie BX/ZX i ta pamięć nie jest dwustronna (nie jest w pełni obsługiwana przez płytę) Nic z tym nie zrobisz! Musisz kupić pamięć dwustronną - BX-ową, która jest droższa.

sopel045
komentarz
komentarz
Czesc jestem zuszony pracowac na starym kompie jest to pentium 3 300 albo bo jakis zmianach na płycie 450 mgh problem dotyczy ram posiadam dwie kosci sdram po 128 a komputer widzi jednz 128 a druga 64 teraz dołozyłem 256 amoj komp widzi ja jako 128 co z tym zrobic prosze o porade

dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.