x-kom hosting

PRoblem z 1and1.pl

DEN
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Dzisiejszego dnia postanowiłem założyć konto na 1and1.pl, poniewaz oferują domene 12 mies 0 zł. Lecz po założeniu i kiedy przyszły mi maila zdziwiłem się

[code]- Nazwa usługi: 1&1 Dual Perfect

OPIS KWOTA(PLN) + VAT
Cena podstawowa 597,6000 (PLN) + VAT
1&1 Rabat -298,8000 (PLN) + VAT
=====================================
RAZEM 298,8000 (PLN) + VAT

- Czas trwania umowy: 24 mies.

- Cykl rozliczeniowy: opłaty będą naliczane raz na pełen okres umowy

- Informacje o odstąpieniu od umowy:

Osoba zawierająca umowę na odległość może od niej odstąpić bez podawania przyczyn,
składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy.

- Zasady reklamacji zostały określone w § 23 "Ogólnych Warunków Umowy".
Warunki wypowiedzenia umowy zostały określone w § 14 "Ogólnych Warunków Umowy".
Tekst "Ogólnych Warunków Umowy" znajduje się pod adresem:

http://www.1and1.pl/xml/order/Terms

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z płatnościami prosimy o kontakt z naszym Działem ds.
Płatności pod nr telefonu 22 397 4316 od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) od 8:00 do 20:00.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Pozdrawiamy,

Zespół 1&1

A tu dostałem Fakture z dnia 26, czyli dziś


w załączeniu przesyłamy fakturę proforma z dnia 26.06.2011 na kwotę 367,52 PLN.

Jeżeli wybrany sposób płatności to karta kredytowa, to kwota faktury proforma zostanie pobrana z karty kredytowej w ciągu 14 dni.

Jeżeli wybrany sposób płatności to przelew, wówczas można skorzystać z następujących sposobów płatności:

- bankowość elektroniczna:

https://platnosci.1and1.pl/przelewy/4464e0716056030c

lub

- przelew na nasze konto bankowe (podając wskazany w formularzu tytuł przelewu):

1&1 Internet Sp. z o.o.
ul. Złota 59, 00-120
Warszawa, Polska
85 1880 0009 0000 0011 0204 4002
Deutsche Bank Polska SA

W załączonym dokumencie podane są niezapłacone zobowiązania.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z płatnościami prosimy o kontakt z Działem ds. Płatności pod nr telefonu 22 397 4316 od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) od 8:00 do 20:00. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.


Pozdrawiamy,

Zespół 1&1
1&1 Internet Sp. z o.o.
[/code]
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o co chodzi jeżeli było napisane ze 0 zł na 12 miesiecy?.
Bede bardzo wdzieczny za szybkie odpowiedzi bo się lekko denerwuje

Pozdrawiam

Edytowane przez Mateusz J.
wstawiam w code //Mateusz J.

bub
komentarz
komentarz

Czas trwania umowy masz 24 miesiące ;) a tylko 12 miesięcy jest za 0zł. sprytny chwyt ;)

DEN
komentarz
komentarz

Ale tzn co teraz po 12 miesiacach jeżeli nie zapłace to kasuja mi domene czy ściągają kase ze mnie ?. Bo martwie sie troche o to, mam nadzieje ze jezeli jutro zadzwonie i bede chciał skasować to nie beda robili problemu

bub
komentarz
komentarz

Spróbuj najpierw poszukać na ich stronie regulaminu i dokładnie go przeczytać. Tam powinny być zawarte odpowiedzi na Twoje pytania.

necik
komentarz
komentarz

Problemu nie będzie a po 14 dniach domena będzie wolna (ponownie możliwa do zarejestrowania). Wtedy zrób to przez jakąś firmę, która nie stosuje takich i podobnych haczyków, np. http://www.trd.pl/domeny/ - wszystkie warunki jasne.

DEN
komentarz
komentarz (edytowane)

Zadzwonie jutro dowiem sie wszystkiego, jak coś poprosze o skasowanie mojego zamówienia bo tam w regulaminie jest że moge odstapic od umowy nie podajac przyczyny 10 dni od zawarcia jej. Nie bede musiał skakać z okna.

Dzieki panowie za zainteresowanie.

Edytowane przez MachineXM

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.