x-kom hosting

Sempron 2800+ Jak Go Podkręcić?

karolek
utworzono
utworzono

Otóż jestem zielony w podkręcaniu kompa. Moja płytka główna ASrock K7VT4A+ FSB333MHz DDR400 AGP8x, procek AMD SEMPRON 2800+ MMX, 3D now, 1.8MHz i chiałbym go podresować chociaż do 2.4 o ile sie da... prosiłbym o krok po kroku co i jak. A i jescze jedno. Czy zasilacz ma tu bardzo ważna znaczenie? z góry tnx za wszelkie porady.

arcix
komentarz
komentarz
Czy zasilacz ma tu bardzo ważna znaczenie? z góry tnx za wszelkie porady.

Tak ma duże znaczenie,ale nie tylko on,również pamięci,płyta główna.

Z tego procka raczej dużo nie "wycisniesz"

Przeczytaj sobie to:

http://www.dzikie.net/index.php?art=ocguide

karolek
komentarz
komentarz

przeczytałem, no i cóż...wolałbym to opisane bardziej potocznym językiem :P, ale mniejsza z tym. chodzi mi o mnożnik a procesorach amd. Musze tam zamalować ołówkiem mostki L1, czyli na płycie głównej? Idąc dalej, w poradniku podanym przez arcix'a podane jest że szyna FSB wynosi 133MHz, czy ten poradnik jest taki stary czy u mnie jest napisane coś nie tak, gdyż jest FDS 333MHz? oO

Lisu_09
komentarz
komentarz

czy ten poradnik jest taki stary czy u mnie jest napisane coś nie tak, gdyż jest FDS 333MHz?
To zależy od procesora :) widocznie w poradniku był opisany procek z fsb 133 mhz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.