x-kom hosting

Potrzebna Pomoc W Konfiguracji Bios-u W Asus P5kc

janusz.c.c
utworzono
utworzono

Mam wielki problem.

Z niewyjaśnionych przyczyn BIOS na mojej płycie powrócił do ustawień domyślnych. Teraz po zainstalowaniu sterowników karty dźwiękowej komputer chodzi wolno, zacina się a czasem mawet ma problem z uruchomieniem. Dlatego potrzebuję opisu co jak ma być ustawione w BIOS-ie ( wersja 0701). Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Konfiguracja sprzętu:

Procesor C2D E6750 2,66GHz

Płyta Asus P5KC

Pamięć 2x1 GB Goodram

HDD WD 250GB 16MB

Grafika GF7600GT 256MB

janusz.c.c
komentarz
komentarz

Dzięki ale nie o to mi chodziło. Chodzi mi o konkretne ustawienia wszystkiego w BIOSie w tej właśnie płycie. Może ktoś taką posiada. Mogą być nawet zdjęcia.

olej3232
komentarz
komentarz

Jak nie napiszesz dokładnie co chcesz ustawić, to nikt nie będzie Ci w stanie pomóc.

Na standardowych ustawieniach powinno być wszystko ok.

janusz.c.c
komentarz
komentarz

Na standardowych ustawieniach właśnie jest do d...y. Podczas przeglądaniu zawartości kompa coraz pojawia mi się klepsydra na ok 2s. Nie wiem dokładnie co trzeba przestawić dlatego myślałem żeby zobaczyć u kogoś co ma dobrze i tak samo ustawić. Podejrzewam BIOS dlatego, że podobno zresetował się w serwisie (komp jest na gwarancji ale niestety oni nie potrafią sobie z tym poradzić) i od tego czasu jest problem.

Aha jeszcze jedno, jak instaluję sterowniki do dźwięku osobno to zawsze jest problem i nie da się zainstalować.

dar55
komentarz
komentarz

wcale nie musisz mieć problem z biosem tylko z instalka windowsa, lub jakimś podzespołem

masz poinstalowane sterowniki od płyty głównej , grafiki itp....

janusz.c.c
komentarz
komentarz

wszystko mam zainstalowane. Właśnie doszedłem do wniosku, że jak włącze domyśne dźwięki windows to "tnie" podczas przechodzenia z folderów. Czy to normalne?

Jeszcze tak sobie myślę czy przypadkiem te sterowniki co są na CD to czy nie są bardziej do Visty. Ale w sumie na innych jest tak samo.

olej3232
komentarz
komentarz

Ściągnij najnowsze stery ze strony ASUS-a, nie zapomnij o Service Packu 2, zainstaluj wszystko od nowa, może stery masz kiepskie!

janusz.c.c
komentarz
komentarz

już próbowałem i to nic nie daje. Narazie założyłem inną kartę i jest ok. Zobaczę czy zniknie problem uruchamiania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.