x-kom hosting

[CoD4] Czy pójdzie ?

Tugeza
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jakie będę miał FPS'y na tym kompie .... ^^


Procesor -- PROCESOR DWURDZENIOWY Intel Pentinium D805 2x
2,66 Ghz s775
Płyta główna --ASUS P5VDC-TVM/SE w standardzie mATX
Zasilacz -- Super Wydajny Chieftec 450W
bardzo cichy,
Pamięć operacyjna RAM -- 2 GB DDR2 800 MHz

Dysk twardy -- 160 GB SATA II
Nagrywarka DVD-RW -- Nagrywarka DVD-RW
Karta dźwiękowa -- VT1708 6 -Channel High-Definition Audio CODEC

Karta sieciowa -- Zintegrowana
+ dorzucę Karta graficzna --NVIDIA GFORCE 8800 GTS Oc
wielkość pamięci 320 mb
DirectX 10.0, Pixel Shader 4.1 sprawna,sprawdzana na TV działa lecz gdy ją podłącze do monitora nie wyświetlą obrazu być może mam zepsutą przejściówkę.

[color="#FF0000"]Przenoszę do działu gry.
//Mephic[/color]

Edytowane przez Mephic

Gość
komentarz
komentarz

Pójdzie na full

Tugeza
komentarz
komentarz

Ja chciałbym grać na

Rozdzielczość: 1024x768

Odświeżanie : 60 Hz

Format obrazu: Automatyczne

Anti-aliasing: 1x

Światło : ok. 75%

OFF: All

Detale 1 : Średnie

Detale( Woda ) 2 : Niskie ...



Ile fpsów na MP. Wyciągnę ?

Zaz13
komentarz
komentarz

[b][url="http://www.systemrequirementslab.com/"]Can you run it?[/url] [/b]- wybierz tą grę i sprawdź jeśli będziesz miał wszystko na zielono, a raczej będziesz miał wszystko na zielono to odpalisz go full detalach

Tugeza
komentarz
komentarz

Ale ja nie mam tego kompa .... Na allegro widziałem i ile fpsów wyciągnie ?

Daminoo
komentarz
komentarz

[quote name='Zaz13' date='25 czerwiec 2011 - 12:09' timestamp='1309000264' post='1285589']
Can you run it? - wybierz tą grę i sprawdź jeśli będziesz miał wszystko na zielono, a raczej będziesz miał wszystko na zielono to odpalisz go full detalach
[/quote]

Ta stronka owszem jest dość dobra jednak mi wyświetliła że na moim starociu nie pójdzie football manager 11 a jednak okazało się potem że idzie mi płynnie.

Gość
komentarz
komentarz

Nie masz czego sprawdzac. Gra bedzie chodzila na full. Tzn przy tych ustawianiach bedziesz miec stale ~60 fps bez jakis wiekszych spadkow. To stara gra juz i do tego na silniku Q3 takze wymagania wobec procesora ma smiesznie niskie. Grafika potrzebna jest juz mocniejsza ale 8800 GTS bez problemu wystarczy.

Gość
komentarz
komentarz

Na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych na tym sprzęcie Modern Warfare będzie płynnie działać w tej rozdzielczości.

Tugeza
komentarz
komentarz

A ile będzie około FPSów ( Klatek Na Sekundę ) ?

lukas1012
komentarz
komentarz

Pewnie ok. 50-60.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.