x-kom hosting

Wyciszanie Komputera!

tabun69
utworzono
utworzono

Komputer jest poprostu za glosny. Na plycie jest maly wntylator ktory jak sie rozpedzi to niedosc ze jest glony jak cholera to jeszcze rzęzi. To samo jest z wentylatorem na procesorze (tyle ze on nie rzęzi;P ) Moja plyta główna to: Asus K8NR - E Deluxe a procesor jest z AMD tylko nie jestem do konca pewny jego nazwy. Bynajmniej komputer ma półtora roku wiec jest stosunkowo nowy. Ale jesli trzeba to doszykam sie co to za model. Mysalem tez zeby zmienic ten wentylatorek na plycie na jakis radiator, co wy na to?Da sie tak w ogole??

Bardzo prosiłbym o podanie jakiś konkretnych cześci na które mialbym wymienic stare.

ambas
komentarz
komentarz

Jak sie nie grzeje zbytnio to możesz wymienić na radiator

Zalman ZM-NBF47

http://www.cooling.pl/zalman-zmnbf47,produkt,1469.html

tabun69
komentarz
komentarz

a z kad mam wiedziec czy sie bardzo nie grzeje?:)i co z wentylatorem??

ambas
komentarz
komentarz

Sprawdź palcem czy nie jest ciepły u samej podstawy.

tabun69
komentarz
komentarz

u samej podstawy czego?chipsetu?

ambas
komentarz
komentarz

u samej podstawy radiatora, czyli jak najbliżej chipsetu

LeonV24
komentarz
komentarz

Proponuje zalozyc duzy wentylator, np 12cm. Ja zrobilem tak u siebie. pozwolilo to na zmniejszenie obrotow i tym samym jest ciszej. Jesli tego bedzie malo, zaloz wiekszy radiator. Teraz jest tego duzo. Sa nawet takie ktore nie wymagaja wogole wiatraka (ale sa cholernie ciezkie). Wszystko zalezy od temp. procka. Sposobow jest wiele :-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.