x-kom hosting

'nowy' system a 'pierwszy' system?

Wajdaj
utworzono
utworzono

Mam laptopa od września 2010. Ma oryginalnie wgrany system Windows 7 Home edition 64 bit. Chcę przejść na Ultimate 64 bit bo ma możliwość szyfrowania danych, która jest mi potrzebna. Praca mnie nie przeraża, ale mam jedno wahanie. Czy nie jest tak, że każdy na nowo wgrany system będzie już gorzej 'chodził' niz ten pierwszy. Czy nie zostaje po tym pierwszysm [i]coś [/i]i potem [i]coś [/i]po kożdym następnym, co powoduje, że komputer staje się coraz mniej sprawny? Przepraszam za [i]ciekawe [/i]porównanie - jak z farbowaniem włosów: własne były najzdrowsze potem każda farba je niszczy...

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='JadziaW' date='24 czerwiec 2011 - 09:42' timestamp='1308901497' post='1284668']
Ma oryginalnie wgrany system Windows 7 Home edition 64 bit
[/quote]
[quote name='JadziaW' date='24 czerwiec 2011 - 09:42' timestamp='1308901497' post='1284668']
Chcę przejść na Ultimate 64 bit
[/quote]
Chce Ci się wywalać ponownie kasę na zakup nowego windowsa?
[quote name='JadziaW' date='24 czerwiec 2011 - 09:42' timestamp='1308901497' post='1284668']
Czy nie jest tak, że każdy na nowo wgrany system będzie już gorzej 'chodził' niz ten pierwszy.
[/quote]
Nie, to kwestia konfiguracji i instalacji sterowników.

Wajdaj
komentarz
komentarz

Nie muszę go kupować bo dostałam od kogoś i leży od pół roku w szufladzie. Sterowniki mam oryginalne na płytce, a z tą konfiguracją to o co chodzi? Tzn. co powinnam zrobić by była jaknajlepsza? Czy to po prostu chodzi o konfigurację samego sprzętu?

Gość
komentarz
komentarz

Chodzi o konfiguracje Windowsa pod własne wymagania. Jak zainstalujesz sterowniki zaczynając od sterowników chipsetu płyty, to później zostaje tylko dogranie odpowiednich programów i skonfigurowanie zachowania windowsa (min: wyłączenie notorycznej prośby o potwierdzanie itp.)

Wajdaj
komentarz
komentarz

Dzięki Puciek! Zrobię jak piszesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.