x-kom hosting

"Laptopowe" wersje windows

m0ki97mr
utworzono
utworzono

Witajcie! :) Kupiłem sobie ostatnio laptopa i panowie z tegoż sklepu nie dali mi sterowników (przynajmniej oryginalnych) ale mniejsza o to :P Nie dali mi windowsa! (Chyba że trza kupić osobno , proszę mnie poprawić jak się mylę :) ) No i czuję że mój laptop potrzebuję formatowania... Czy istnieją "laptopowe" wersje windowsa? Czy mogę kupić/pobrać obojętnie jaką? (Żeby nie było... Zamierzam kupić :P) No i jak mam teraz win 64 bit to mogę bez problemu zainstalować wersję 32 bit? Proszę o odpowiedzi , pozdrawiam :)

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

najpierw podaj pełną specyfikacje laptopa - wszystkie podzespoły, model, seria
wtedy będziemy mogli doradzić odpowiedni system

m0ki97mr
komentarz
komentarz

A jakie dokładnie dane was interesują? Chodzi o nazwę płyty głównej , procesor , tak?

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

dokładny model laptopa prawdopodobnie wystarczy ale przyda sie informacja na temat procesora, typu i ilości ramu

Mateusz J.
komentarz
komentarz

[quote name='m0ki97mr' date='23 czerwiec 2011 - 03:23' timestamp='1308792310' post='1283610']
Czy istnieją "laptopowe" wersje windowsa?
[/quote]Można tak powiedzieć. Laptopy są często sprzedawane z Windows na dysku, które zawierają także sterowniki i inne oprogramowanie danego laptopa.

[quote name='m0ki97mr' date='23 czerwiec 2011 - 03:23' timestamp='1308792310' post='1283610']
Czy mogę kupić/pobrać obojętnie jaką?
[/quote]Pobrać nie. Kupić tak, ale niekoniecznie obojętnie jaką wersję. Poradziłbym: Windows 7 Home Premium.

[quote name='m0ki97mr' date='23 czerwiec 2011 - 03:23' timestamp='1308792310' post='1283610']
No i jak mam teraz win 64 bit to mogę bez problemu zainstalować wersję 32 bit?
[/quote]Tak, możesz. Jeśli Twój komputer obsługuje 64-biotwy system to tym bardziej obsłuży 32-bit.

[quote name='adrian351' date='23 czerwiec 2011 - 03:56' timestamp='1308794310' post='1283613']
wszystkie podzespoły, model, seria
[/quote]Bez przesady, sam model wystarczy.

[b]@autor[/b]
Czy posiadasz nalepkę z kluczem licencyjnym Windows (Sprawdź na obudowie laptopa).
Być może masz instalator Windows na dysku twardym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.