x-kom hosting

Roznica

michok
utworzono
utworzono

Witam,

wydaje mi sie, ze popelnilem najwiekszy blad w swoim zyciu ale o tym sie przekonamy...

Zamiast Pamięć: Patriot DDR2 LLK 2GB 800mhz zakupilem Geil Ultra DDR2 cl4 800 mhz...

czy roznica w oc bedzie duza ? ( procek e4300 ) czy przypadkiem pamieci nie ogranicza zbytnio procka ?

jacdaj
komentarz
komentarz

Największy błąd w życiu to można popełnić przy wyborze żony ;) lub przechodząc przez drogę na czerwonym świetle.

Pamięci zawsze można zmienić - ale nie wiem czy warto wymieniać bo stoje przed podobnym dylematem jakie pamięci wybrać no i sporo osób mówi żebym sobie odpuścił OCZ czy patrioty i kupił właśnie kostki Geil :)

michok
komentarz
komentarz
Największy błąd w życiu to można popełnić przy wyborze żony lub przechodząc przez drogę na czerwonym świetle.

fakt :)

wlasciwie nie wiem czemu je zakupilem...

ale zawsze istnieje cos takiego jak dzielnik pamieci tak ? takze chyba nie powinno byc problemu przy oc na e4300 :)

za swoje na allegro dalem 320 + kurier ;/.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.