x-kom hosting

Problem Z Karta Telewizyjna

denver47
utworzono
utworzono

witam

zakupilem dzisiaj karte telewizyjna pinnacle PCTV analog PCI

( parametry karty takie jak w tej ofercie -> http://allegro.pl/item244351043_pinnacle_p...iacenter_4.html )

problem polega na tym ze na kazdym programie wystepuja dziwne zaklocenia ( pasek widoczny na zdjeciu )

23f45d6e2fefa66dm.jpg

po kilku kombinacjach zauwazylem ze znika on gdy w ustawieniach ekranu zmienie jakosc kolorow z 32bitow na 16 bitow - ale sami wiecie ze trace tym samym najwyzsza jakosc kolorow.

wiec moje pytanie jest takie czy sa moze jakies sterowniki ktore naprawia ten blad - bo nie wiem jak inaczej to opisac? czy wina moze byc w oprogramowaniu czy tez chodzi o cos innego? moze ktos spotkal sie z czyms podobnym?

sorry z gory za ewentualna ciemnote w opisie - karta telewizyjna i sprawy zwiazane z nia to dla mnie nowosc wiec licze na wyrozumialosc i na pomoc, bo na tym to polega (chyba?)

dodam jeszcze ze uzywam nastepujacego oprogramowania: PinnacleMediaCenter3.xxto4.11 i update: PCTV-110i-310i

bede wdzieczny za kazde rady

ugresia
komentarz
komentarz

Są to najnowsze sterowniki? Problem powinno rozwiązać zainstalowanie najnowszego oprogramowania i sterowników

denver47
komentarz
komentarz

tak, wydaje mi sie ze sa to najnowsze stery - byly one nagrane na cdr za 50gr dodanej specjalnie (obok oryginalnej) w pudelku, wiec ktos sie o to postaral, poszperalem na google i nic nowszego nie znalazlem,

3.xxto4.11 mam te stery czyli ze upgrade do wersji 4.11 wyzszej nie widze.. moze sie myle

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.