x-kom hosting

Pamięć Ram Prosze Zobacz Tu!

Haulin
utworzono
utworzono

Siemka mam taki problem taktualnie posiadam pamięć ram Kingston DDR2 512MB 667Mhz.

I mam takie pytanie czy lepiej dokupić 1 GB w dualu o tym samym taktowaniu czyli 667Mhz i mieć 1.5GB Ram.

Czy lepiej sprzedać te 512MB i kupić 1GB w dualu ale o taktowaniu 800Mhz. POMOCY!!

K4cz0r
komentarz
komentarz

Ehh.... na częstotliwość pamięci patrzy się wtedy gdy masz do wyboru różne wersje z taką samą liczbą pamięci. Więc logiczne, bierz 1.5 GB.

Haulin
komentarz
komentarz

Otóż właśnie osiedlówki nie moge mieć bo mieszkam na takim osiedlu domków jednorodzinnych i tam jest chyba mówie chyba bo nie wiem tylko neostrada a chello można przeprowadzić na lini neostrady albo ten internet netia?

i jeszcze jedno pytanie można mieć telefon z tpsa a internet z innej firmy?

Edit: Bo widząc z opini użytkowników jestem zainteresowany Chello i Netią i nie wiem czy da sie zalożyć tylko neta czy trzeba też telefon

K4cz0r
komentarz
komentarz

Ekhm... co ma internet do RAM ? ;|

Lisu_09
komentarz
komentarz

Ile masz pieniędzy na ten ram ??

Otóż właśnie osiedlówki nie moge mieć bo mieszkam na takim osiedlu domków jednorodzinnych i tam jest chyba mówie chyba bo nie wiem tylko neostrada a chello można przeprowadzić na lini neostrady albo ten internet netia?

i jeszcze jedno pytanie można mieć telefon z tpsa a internet z innej firmy?

Edit: Bo widząc z opini użytkowników jestem zainteresowany Chello i Netią i nie wiem czy da sie zalożyć tylko neta czy trzeba też telefon

i do czego to się odnosi ???
Haulin
komentarz
komentarz
Ile masz pieniędzy na ten ram ??

i do czego to się odnosi ???

Nie bo moj glupi kolega to skopiował przez przypadek 200zł moge max wydac i jeszcze chciałbym do tego jakis zasilacz.

Gość
komentarz
komentarz

Bierz 1,5 GB Ram.

Redmitsu
komentarz
komentarz

Ja bym Ci polecal sprzedac ta kosc i kupic nowki 2x512 800mhz albo narazie jedna kosc 1gb 800mhz (w pozniejszym czasie moze bedziesz mial ochote dokupic jeszcze jedna taka sama 1gb 800mhz i beda ci pracowac w Dualu) . I pamietaj o wolnych slotach =]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.