x-kom hosting

Który Monitor Wybrać?

Bamu
komentarz
komentarz

zależy do czego ma ci służyć ten monitor, jeśli dużo grasz to panorama czasami "nie taleruje" niektórych gier i wtedy polecam ci ten zwykły.

a jeslis korzystasz z neta, oglądasz filmy itp to panorama w sam raz.

A moja propozycja spośród tych trzech: LG 19 L1919S LCD

Godrac
komentarz
komentarz

Chyba głównie do gier, no powiedzmy że tak w 70% do grania a reszta to net i filmy.A może jakiś inny mniej więcej 750 - 800 zł. Ze wskazaniem na 750 zł :DGłównie chyba do grania :DPowiedzmy że 60 % do grania a reszta do netu i filmów.A może jakiś inny tak w granicach 750 - 800 zł.Ze wskazaniem na 750 :DPozdrawiam.Sorki przepisało mi isę 2 razy :D

Bamu
komentarz
komentarz

A co do tych gier to nowe gry będą chodzić bd, ale już takie starsze jak GTA SA mogą być rozciągniete

kwachu1992
komentarz
komentarz

po 1. odradzam ten sklep.

po 2. proponuję tego: LG 19 L1919S LCD

Godrac
komentarz
komentarz

kwachu1992 jestem z Gliwic i mam najbliżej do tego sklepu.

Chce kupić komputer NA RATY, pytałem na apollo.pl to mi napisali że mają raty ale tylko przy osobistym odbiorze.

Może znasz jakiś inny tani sklep w moich rejonach?? Jeżeli tak to proszę o pomoc.

Na Prolinie już kupowałem i się sprawdzili no i mam blisko.

Dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.