x-kom hosting

'karta graficzna ati radeon hd 5450'.

kamila1710
utworzono
utworzono

Witam mam maly problem kupilam wczoraj karte graficzna ati radeon he5450 512mb 64bit i wlasnie mam problem z tymi bitami niby na karcie mam ze sa te64bity ale nie pokazuje mi tego na kapie myslalam ze tak bedzie ze nie musi pokazywac ale ze sa te 64bity ale okazuje sie ze nie ma ich nie wiem czemu zainstalowalam gre ktora potrzebuje akurat 64bity i wyskakuje mi komunikat ze ja dalej nie mam tych bitow prosze pomuzcie mi czekam na odpowiedzi

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='kamila1710' date='16 czerwiec 2011 - 12:37' timestamp='1308220746' post='1278844']
zainstalowalam gre ktora potrzebuje akurat 64bity
[/quote]
To nie te bity! Na karcie jest to szyna pamięci, a gra potrzebuje 64bit procesora!!! Akurat szyna pamięci karty graficznej jest fatalnie mała - to tak na marginesie.

kamila1710
komentarz
komentarz

wiem ze to ta szyna pamieci wiec ze ja kupilam nowa karte to nic nie zmienia musze kupic lepszy procesor z tego wychodzi??

Gość
komentarz
komentarz

Jaka to gra, jaki masz sprzęt i jaki windows?

kamila1710
komentarz
komentarz

gta 4 1 gra procesor 4.2 dwurdzeniowy 1gm ram nio i ta karte graficzna co jest w temacie

a mam XP-ka

Gość
komentarz
komentarz

No, to muszę Cię zmartwić. Ta karta graficzna nie spełnia nawet minimalnych wymagań pod tą grę.

[quote]
Wymagania "GTA 4" PC:

Wymagania minimalne:
* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1
* Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
* 1,5 GB RAM
* 16 GB miejsca na dysku twardym
* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Wymagania zalecane:
* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1
* Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz
* 2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)
* 18 GB miejsca na dysku twardym
* nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)
[/quote]

Jest na poziomie wydajnościowym Radeona 1650. Kupiłaś złą kartę graficzną do tej gry.

kamila1710
komentarz
komentarz (edytowane)

ale ja wlasnie mialam ta karte i ja wymienilam ja spelniam te wszystkie wymagania [color="#FF0000"]oprócz[/color] rat tylko chodzi mi o to ze nie moge jej do konca zainstalowac poniewaz wyskakuje mi takie cos
internal error;cannot access 64bit-registry keys on this verson of windows

a jak nacisne OK to wyskakuje mi cos takiego Setup was not completed please correct the problem and run setup again

Edytowane przez raazor90
ort
MC Jay
komentarz
komentarz

Próbujesz instalować sterowniki do 64bitowego systemu mając 32bitowy

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='kamila1710' date='16 czerwiec 2011 - 17:46' timestamp='1308239311' post='1279005']
wyskakuje mi takie cos
internal error;cannot access 64bit-registry keys on this verson of windows

[/quote]
Grunt, to w pierwszym poście wyjaśnić w czym rzecz. Sorry, ale ciężko jest zrozumieć kobiety. Jest tak, jak napisał Mat, instalujesz nie te sterowniki. Podaj jaką masz teraz kartę graficzną, tą, do której chcesz zainstalować sterowniki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.