x-kom hosting

[mozilla + java] Ilość zainstalowanych 'java console' w mozilli

Daniel303
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Od dłuższego czasu staram się przyśpieszyć moją mozillę. Wyłączyłem już sporo dodatków, ulepszeń, wtyczek uzyskując wzrost o ponad 250MB zużycia pamięci!

Przed "zabiegiem":

procesy:
firefox.exe - 348 MB
plugin-container.exe 271MB

Po "zabiegu":

procesy:
firefox.exe - 226 MB
plugin-container.exe 139MB

wzrost o 254MB !....


Alę wracając do właściwego tematu: chcą dalej przyśpieszyć swoją mozillę natrafiłem na rozszerzenie zwane 'Java console', którą mam od 6.0.05, 6.0.07, 6.0.11 ~ aż do 6.0.23. A mam ich ponad 10 sztuk.

1. Czy odinstalowanie wcześniejszych wersji spowoduje że kolejne nie będą dizałać? Czy one są mi w ogóle potrzebne ?
2. Czy mogę zostawić sobie tylko najnowszą wersję?
3. Jeżeli tak to jak najbezpieczniej to zrobić, aby nie rozwalić i systemu i firefoxa ? (chodzi mi także i o rejestr, i te pliki instalacyjne każdego z starych części java'y..)

Gość
komentarz
komentarz

mozesz usunac, nic nie rozwalisz, a jak java nie ebdzie dzialac to poprostu od nowa ja zainstalujesz

maxsp2
komentarz
komentarz

Dokładnie a najlepiej użyć do tego bardziej zaawansowanego programu jak revounistaler.



Po tej akcji zrobić sobie tak zwane [url="http://www.pobierztu.pl/program/subcategory/43"]czyszczenie rejestru[/url].

Tak to jest że coś poprawią a potem reszta pozo staja.

Daniel303
komentarz
komentarz

Revo akurat mam.. dobry programik... dzięki za odp !...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.