x-kom hosting

Jak przyspieszyc viste

Wojdak213
utworzono
utworzono

Witam.otoz mam komputer z systemem windows vista home basic.w sklepie w ktorym go kupilem (wczoraj bylem zamienic stary na nowy) powiedzieli ze bedzie "smigal" nawet na poteznych grach.i tu jest haczyk.system sie zacina.da sie to naprawic.dzisiaj o 8 dopiero system wgralem wiec jest nowy.nizej podam log z programu.a dodam ze nie zwracajcie uwagi na procesor 1.73 ghz bo mam 2x 1.73 ghz

Speccy log cpu unkown 2x 1732 mhz merom 65nm temperature 47.c ram 2.0 dual ddr2 266 mhz Quanta cresline+ich8m u2e1 graphic dell p791 1600x1200 intel 965 express chipset family hdd 156 gb fujitsu mhy2160bh ata device sata dvd hl-dt-st dvdram gsa-t20n ata device audio conexant xxxxx operating system ms windows vista home basic 32-bit install date 15 june 2011 07:59 serial number unkown (activated) network card mounted (unkown model)

tracer94
komentarz
komentarz

ja na takim laptopie to bym polecił zainstalowanie starego poczciwego XP'ka

MC Jay
komentarz
komentarz

Vista to śmieć i choć nie wiadomo jakimi programami będziesz próbował go przyspieszyć i tak będzie wolny ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.