x-kom hosting

Duży Problem Ze Złożeniem Kompa (podłączenie Kabli)

FrogsterPL
utworzono
utworzono

Mam ogromny problem. Muszę do końca września złożyć komputer (a najlepiej jak najwcześniej), no i mam prawie wszystko, poza jednym - nie wiem jak podłączyć kabelki z płyty głównej (wiecie, od głośniczka, przycisków Power i Reset, diod itd.), a nie mam instrukcji do płyty głównej. Czy ktoś mógłby poszukać instrukcji do płyty EPoX EP-8RDA+UL (może być bez UL), a następnie wrzucić ją na www.speedyshare.com i podać mi link? (z oficjalnej strony nie chce mi ściągać tej instrukcji, a nie chcę źle połączyć kabli żeby zwarcia nie było). Bardzo proszę o pomoc, z góry dzięki.

Marix
komentarz
komentarz

Na płycie i na wtyczkach powinno być opisane co gdzie podłączyć. Sprawdź dokładnie :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Co gdzie podłączyć to ja wiem... Ale np. przy podłączaniu USB z przedniego panelu trzeba te wtyczki podłączyć dobrze, żeby nie było zwarcia, tj. nie odwrotnie. Ale temat już i tak nieaktualny, z pomocą instrukcji rosyjskiej, angielskiej (znalezionej na czeskiej stronie xD) i kumpla sobie poradziłem, wszystko śmiga. Temat można zamknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.