x-kom hosting

[1000] Potrzebna porada w wyborze telefonu.

Pshemo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam
Potrzebowałbym porady w wyborze konkretnego modelu telefonu. Mój budżet to 1000zł.

Wymagania:
- darmowy GPS [b](działający off-line)[/b]
- Wi-Fi
- dotykowy ekran (dodatkowa klawiatura nie wyklucza modelu)

Potrzebuje telefonu z dobrym odbiornikiem GPS i możliwością korzystania, ściągania map/programu GPS. Z tego co czytałem (nie wiem ile w tym prawdy) to sporo aparatów/systemów na nich nie umożliwia darmowego korzystania z map lub programów.
Dodatkowo telefon musi mieć możliwość łączenia się internetem w hot-spotach i mojej sieci domowej. Ważne jest też żeby wyświetlał strony internetowe (tak samo jak i mapy w GPSie) w pionie jak i w poziomie

Co do marki to nie mam jakiś szczególnych wymagań, jeżeli wykonanie jest solidne.


Ktoś kto się interesuje tematem szerzej mógłby mi polecić jakieś ciekawe modele? Ze 2-3 żebym miał z czego wybrać :)

Pozdro.

Edytowane przez Pshemo

n31T
komentarz
komentarz

HTC desire / HTC HD2

Przy HD2 masz ten komfort że można na niego wgrać zarówno androida jak i windowsa, na którego masz auto mapę. Sam posiadam xperię X10i i korzystam z map sygica na androidzie i jestem bardzo zadowolony, tak więc możesz i ją wziąć pod uwagę, choć wiele maruderów forumowych poleca na ślepo telefony htc nie mając z nimi nawet jakiejkolwiek styczności (chyba że mowa o wpatrywaniu się w gablotę w komisie gsm). Wszystkie z tych 3 podanych przeze mnie telefonów posiadają procesor 1ghz, różnice wynikają w pamięci ram, desire ma jej najwięcej, choć miałem styczność zarówno z nim jak i xperia i wybrałem to drugie, gdyż większej różnicy nie widziałem (chodzą pogłoski że w niektorych grach gameloftu jest to zauważalne bardzo), lecz sam wybrałem xperie ze względu głównie stylistycznych (desire jak dla mnie jest okropny, ale o gustach się nie dyskutuje); xperia ponadto posiada aparat 8.1mpix i możliwość nagrywania w HD.


edit
Niezbyt orientuję się teraz w cenach, ale jeżeli dostałbyś koło 1000 samsunga galaxy S to właśnie ten telefon na Twoim miejscu bym wziął.

pawlol96
komentarz
komentarz

Podpisuje się pod wypowiedzią wyżej i dodam co nieco od siebie.

Ja bym Ci polecił:
- SE X10
- HTC Desire
- Sasmung Galaxy S / S II.

Nie będe Ci o tych telefonach opowiadał, bo miałem w rękach tylko X10 i Desire, ale moge coś powiedzieć o tych telefonach.

Desire - ciężki (wynika to z solidnej obudowy), duży, wyrazisty wyświetlacz, co do szybkości tego sprzętu no to nie mam nic do powiedzenia, ponieważ Desire chodzi bardzo płynnie. Jeśli gustujesz w grach 3D to zobaczysz, że telefonik jest sprawny. :) Co do map i GPS to nie wiem jak on się sprawuje, ale WiFi jest ok.

X10 - telefon w ręce leży bardzo dobrze, wyświetlacz tak samo jak u góry - no i tutaj zbyt dużo nie mam do powiedzenia o tym telefonie jak się nim bawiłem, ale warto poczytać o telefonach na forach jakiś, albo na recenzjach. Polecam kanał [url="http://www.youtube.com/user/Webshaketv#p/c/F267F20E8BE684A5/22/fwdfuqDFW1g"][b]Webshake TV [/b][/url] - znajdziesz tam dużo wideo - recenzji.

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc później...
bercik1996
komentarz
komentarz

Popieram powyższe wypowiedzi, lecz zaproponuje także coś od siebie.
Polecam:
- Nokie C7 (jest na symbianie)
Metalowa obudowa, wyraźny wyświetlacz, głośniki stereo, aparat 8Mpix (robi bardzo ładne zdjęcia), GPS, Wi-Fi, telefon szybko pracuje- nie wiesza się.
- HTC Wildfire S (jest na androidzie)
Zgrabny telefon, aparat 5Mpix, GPS, Wi-Fi, (cieszy się dużą popularnością).
- HTC Desire Z (jest na androidzie)
Posiada klawiaturę QWERTY, wydajny i szybki procesor, duży wyświetlacz, aparat 5Mpix, (cieszy się dużą popularnością)

Życzę trafnego wyboru :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.