x-kom hosting

Serwer dla joomla!

trophy250
utworzono
utworzono

Witam, możecie mi polecić jakiś dobry i fajny hosting z domeną darmowy coś w stylu www.yoyo.pl, czy www.cba.pl, który pozwoli mi na instalację joomla?? Pozdrawiam.

necik
komentarz
komentarz

Zamiast kombinować z darmowym weź lepiej najtańszy z oferty http://www.trd.pl/serwery/ - koszt w przeliczeniu 5 zł miesięcznie a nie masz żadnych "ograniczeń" co do zawartości itp.

  • 2 tygodnie później...
bilku
komentarz
komentarz

Panie Adminie, i tak Pan jeszcze nie najtańszy podał ;) http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/wstep/ za 37zł na rok dostanie. I tam jest 5GB miejsca, limit na transferze 200GB na rok. A tak w ogóle to da radę postawić joomlę na jakimś darmowym, bo mam poważne wątpliwości. Sam kiedyś postawiłem coś na strefa.pl, to jest od interii, to bieda taka, że nawet php nie obsługuje. A w zasadzie te 4 czy 5 dych na rok to nie tak dużo za większą funkcjonalność strony.

maaniek9
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='bilku' date='24 czerwiec 2011 - 01:24' timestamp='1308871565' post='1284621']
A tak w ogóle to da radę postawić joomlę na jakimś darmowym, bo mam poważne wątpliwości. Sam kiedyś postawiłem coś na strefa.pl, to jest od interii, to bieda taka, że nawet php nie obsługuje.
[/quote]

Da radę. Sam kiedyś miałem joomle na yoyo.pl. Co do hostingu Interii, to jest jedna wielka lipa!

Ja polecam osobiście hosting OVH.pl. Wg mnie świetny hosting, strona działa sprawnie, ogólnie mega pozytyw. Poszukaj jeszcze czegoś w rodzaju "testuj hosting przez rok za darmo" na googlach. Może natrafisz na cosik ciekawego tak jak ja rok temu właśnie na OVH - 2lata za free :).

Edytowane przez maaniek9
  • 2 tygodnie później...
mik116
komentarz
komentarz

Szkoda czasu na darmowe hostingi. Warto trochę zainwestować jeżeli chce się zrobić pełno wartościową stronę. Jeżeli już szukasz darmowych to sam je wymieniłeś lepszych pewnie nie znajdziesz. Na upartego to masz od tego google

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.