x-kom hosting

Dodaj oszusta. Portal warty uwagi

maxsp2
utworzono
utworzono

Witam

Chce zaprezentować strone [url="http://www.dodajoszusta.pl/"]www.dodajoszusta.pl[/url]Powstała z myślą o osobach oszukanych.

Mowa dokładniej tu o oszustwach spotykanych na codzień nie tylko w sieci.

Przykładowo naprawiamy komputer serwis zadziera za modernizacje sprzętu sporą sumkę, przychodzimy do domu a komputer sie wiesza, a serwis robi kłopoty.

Każdy może własna historie zamieść. Wiadomo trudno sie pisze o czymś takim. Ale warto pomyśleć że ten dany oszust może wielu jeszcze oszukać.

Pozdrawiam


[color="#C0C0C0"]// Poprawiam tytuł
// Pozdrawiam, ben.[/color]

MC Jay
komentarz
komentarz

No niestety dzisiaj w wiadomościach usłyszałem że teraz za coś takiego mają karać, czy to już jest "aktywne" to jeszcze nie wiem, a jeśli ten oszust popełni samobójstwo to osoba która umieściła będzie odpowiadać jak za morderstwo

sebu
komentarz
komentarz

Nie uważasz że zrobienie problemów człowiekowi oszukanemu będzie zbyt łatwe? ;)

  • 4 tygodnie później...
benkowik
komentarz
komentarz

Też mi się wydaje, że takie strony nie mają racji bytu.
Allegro taką sobie listę może robić bo łamią ich wewnętrzny regulamin, który zaakceptowali ale taka baza osób to mi się nie podoba.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.