x-kom hosting

Łączenie Pamięci Ram

Pyjo
utworzono
utworzono

Witam! Mam pytanie. Chciałbym dokupić pamięć RAM, obecnie mam 256MB w jednej kości. Chciałem dokupić 1GB, ale czy wszystkie parametry muszą być takie same, żeby ze sobą współpracowały?

Parametry komputera:

Typ procesora Intel Pentium 4, 2633 MHz (13 x 203)

Nazwa płyty głównej MSI 865PE Neo2-S (MS-6728) (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio)

Mikroukład płyty głównej Intel Springdale i865PE

Pamięć fizyczna 256 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Z góry dziękuję za pomoc.

olej3232
komentarz
komentarz

Najlepiej jak kupisz

tazman
komentarz
komentarz
Ilość gnizad pamięci: 4

Max. obsługiwana pamięć [GB]: 4

Ma byc identyczna, marka, częstotliwość taktowania, timingi i pojemność i napięcie rzecz jasna, musi być identyczna

Lisu_09
komentarz
komentarz
Ma byc identyczna, marka, częstotliwość taktowania, timingi i pojemność i napięcie rzecz jasna, musi być identyczna
Przecież tu nie chodzi o to by pracowały w dualu...

Kupowanie szybszej niż obecnie posiadana nie ma sensu ponieważ zwolniłaby do szybkości wolniejszej.

luq
komentarz
komentarz

Lepiej wywal te kości co teraz masz i kup nowe. Bo tak to więcej kłopotów będzie niż to warte. RAM jest dość kapryśny więc nawet jak nie dasz w Dualu to mogą sie tworzyć jakieś konflikty

tazman
komentarz
komentarz

Lisu_09 mnie wydawało ię że chodzi o dual, ale lepiej niech kupi 1 kość 1g

Pyjo
komentarz
komentarz

Nie chodzi tu o dual... Kupię na pewno w jednej kości, ale między 1GB a 1+256MB nie ma chyba jakiejś znaczącej różnicy, więc lepiej chyba w jakieś większe parametry zainwestować? Do tej płyty głównej co polecacie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.