x-kom hosting

Jaka Płyta Główna 754, 939 Z Agp

Evil
utworzono
utworzono

Witam

Mój obecny komputer to ten w opisie. Chiałbym go troche ulepszyć aby mi jeszcze troszke posłużył dłużej. Chciałbym kupić jakiegoś Athlona 64 3000+ lub 3200+ i zastanawiam się który socket wybrać. Czy 754 czy 939?? Słyszałem nawet gdzieś, że 754 jest wydajniejszy niż 939. Zastanawiałem się na Gigabyte pod 754, a pod 939 nie ma chyba gigabyte z agp :/

Prosił bym was o podanie różnych płyt na 754 i 939 z agp, dobrych, które polecacie i co wybrać.

Na płyte mam około 150zł.

Pozdrawiam

Gall Anonim
komentarz
komentarz

ja mam MSI K8N Neo v2.0 Na s.754 i jestem bardzo zadowolony, za płytę w czerwcu dawałem 163zł

Evil
komentarz
komentarz

Czyli mam rozumieć, że najlepiej już brać 939?? Bardzo będe czuć różnice w prędkości działania komputera(programy, windows itp) jeśli zmienie płyte na 939 i athlon 3000+??

O firmie MSI też dużo opinii słyszałem i przeważnie dobre. Więc chyba za tą cene będzie najlepsza i ma wszystko co potrzebuje czyli agp, i sata ;)

Edit: aha a ile moge mniej więcej dostać za moją płytę główną i procesor na Allegro (procek ma seryjnie odblokowany mnożnik)?? Chciałbym wiedzieć bo wtedy będe wiedział ile mniej więcej pieniędzy będe potrzebował.

demarco
komentarz
komentarz
Bardzo będe czuć różnice w prędkości działania komputera(programy, windows itp) jeśli zmienie płyte na 939 i athlon 3000+??

no pewnie że tak

Evil
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item245534300_rewela...p_komplet_.html

Kumpel ma tą płyte i też bardzo poleca. Na aukcji pisze, że jest to jedna z najlepszych płyt pod socket 939. Więc którą kupić?? MSI czy tego Asusa?

Cinek007
komentarz
komentarz

Witam

Jestem tu nowym użytkownikiem więc najpierw chce się przywitać.

Też chce troszke rozbudować swój komputer i czytając forum właśnie zastanawiam się nad tymi dwoma płytami. Teraz pytanie do was drodzy koledzy. Która płyta jest lepsza MSI czy Asus?? I która będzie mi służyć dłużej na następne kilka lat?? zauważyłem także, że płytę asus cięzko teraz dostać nową z agp :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.