x-kom hosting

Po Zmianie Ramu Komputer Sie Nie Uruchamia! Dlaczego?! Pomocy! Prosze!

djbartas
utworzono
utworzono

Witam!

Własnie kupiłem sobie nowe ramy 2x1gb ddr2 667mhz. Po ich podlaczeniu za pierwszym razem komputer uruchoml sie normalnie ale przy wczytywaniu windowsa ngle sie wylaczyl! Gdy właczylem po raz drugi wogole nie chcial sie uruchomic. Podczas nastepnych prob takze sie nie uruchamial. Po zrestartowaniu biosa i wyjęciu bateryjki komputer sie uruchomil ale nawet monitor nie zdązyl sie właczyc bo caly czas byl restart. Wogole nie było słychac że bios sie uruchamia. I czerwona dioda z przodu komputera cały czas sie swieci. Błagam powiedzcie co nalezy zrobic zeby dzialal normalnie. Bo ja juz nie wiem co robic...

Moj komputer:

procesor: pentium d 805 2x2,66ghz

płyta głowna: asrock 775Dual-880Pro

zasilacz: Amacrox AX450-PNF

dysk: maxtor 200gb

grafika: geforce 7600gs

pamięc ram: 2gb ddr2 667mhz

Z góry dzieki!

tazman
komentarz
komentarz

Zmień slotami ram , włóż je w inne sloty, sprobuj na starych ramach. Czy kondensatory wokół gniazda procesora nie są wypukle ?

djbartas
komentarz
komentarz

Zamieniałem miejscami te ramy ale nic nie dało. Nie włoze ich w inne wejścia bo mam tylko 2. I nie wiem czy kondensatory wokól gniazda są wypuklone bo nie wiem jak sprawdzic :). A myslisz ze płyta głowna mogla pasc? A jak nie płyta to co? Prosze poradz mi cos bo kmpletnie nie wiem co robic!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.