x-kom hosting

Spolszczenie windowsa 7 starter na netbooku

anioł2009
utworzono
utworzono

Witam, panowie w jaki sposób spolszczyć windowsa 7 starter??? Na zakupionym netbooku jest fabrycznie windows 7 starter w wersji angielskiej...Chciałbym aby był po polsku bo ma to być prezent.
Próbowałem już szukać aktualizacji ale nie ma Language Packów, próbowałem również ściągać różne paczki językowe i instalować je przez linię komend ale wyskakują errory...
Co zrobić aby go mieć po polsku???

Gość
komentarz
komentarz

legalnie sie nie da startera spolszczyc, a nielegalnie (jezeli wogole mozna) to i tak nikt ci na tym forum nie powie

anioł2009
komentarz
komentarz

Dobra dałem sobie radę w legalny sposób. Można zamknąć.

kelloco2
komentarz
komentarz

Legalnie spolszczyć ? Spolszczyć się da ale nie jest to legalne. Tylko Ultimate ma wiele paczek językowych,,,

kewin86
komentarz
komentarz (edytowane)

Teoretycznie można legalnie, ino jeno trzeba się pomęczyć ;)

Upgrade ze startera do Ultimate lub Enterprise(nie dam sobie ręki uciąć czy do Enterprise się da), spolszczenie z windows update, w rejestrze zmiana nazwy wersji systemu z Ultimate/Enterprise na docelową(czyli starter), instalacja z płytki i wybranie opcji Upgrade.
Dalej zgodnie z instrukcją na ekranie.

:>
<:
:>

Edytowane przez kewin86
anioł2009
komentarz
komentarz

Jest o wiele prostszy i skuteczny sposób... Po prostu vistalizator ;) Ale jak już wspominałem, temat można zamknąć ;)

bartek86
komentarz
komentarz

licencja wersji starter zabrania zmiany języka wszystkie wymienione wyżej sposoby a szczególnie vistalizator skończy się złamaniem licencji i komunikatem o używaniu pirackiej wersji systemu windows tyle w temacie

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='bart86' date='29 maj 2011 - 03:05' timestamp='1306631223' post='1267717']
licencja wersji starter zabrania zmiany języka
[/quote]

A gdzie tak jest napisane??? Skoro nie zmieniam seriala to nadal jest to ten sam produkt tylko po polsku :blink:

[quote name='bart86' date='29 maj 2011 - 03:05' timestamp='1306631223' post='1267717']
komunikatem o używaniu pirackiej wersji systemu windows tyle w temacie
[/quote]

Ja takiego komunikatu nie mam...Tyle w temacie ;)

Edytowane przez anioł
bartek86
komentarz
komentarz

[quote]A gdzie tak jest napisane???[/quote]

powtórzę ci to dużymi literami [u][b]W LICENCJI[/u][/b]
w home premium też nie można zmieniać języka a w niższej wersji można ba nawet wersja porfesional, którą posiadam nie ma takiej możliwości a ty twierdzisz że w najniższej wersji systemu można??? gdzie tu logika
legalna zmiana języka w systemie jest tylko i wyłącznie w wersji [u]Ultimate[/u] w innej wersji nie jest to dozwolone i zrobienie tego jakimś sposobem łamie licencje czyli ty teraz pomagasz spiracić system daj mu jeszcze jakiś aktywator

Axel
komentarz
komentarz (edytowane)

[url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_7#Por.C3.B3wnanie_edycji"]http://pl.wikipedia....B3wnanie_edycji[/url]
Z tabelki wynika, że tylko Enterprise i Ultimate mają możliwość zmiany języka. Tak BTW, przyszliście mi Panowie z pomocą, gdyż moja znajoma akurat ma podobny problem, skoro "to se ne da" (ona ma Home Premium) to trudno się mówi - [size="2"]Debiana jej na tego lapka wrzucę i będzie po sprawie :P[/size]

Edytowane przez Axel

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.