x-kom hosting

Nowa Plyta! Pomocy :)

Nunek
utworzono
utworzono

Witam! Moja plyta Glowna to VIA P4PB 266E. Chcialbym kupic nowa do 150 zl bo ta mi sie juz psuje. Pomozecie mi znalesc? Najlepiej na Allegro. I zeby ona pasowala do mojej obudowy tak ja ta P4PB. I najlepiej jakby nie miala zintegrowanej graficznej. Wybaczcie ale ja sie nie znam na MoBo i prosze o pomoc was :) mam nadziej ze moge na was liczyc :rolleyes:

Nunek.

ugresia
komentarz
komentarz

Skąd wziąłeś taką płytę, to jest gorzej niż tragiczne i w dodatku w googlach nie mogę znaleźć specyfikacji technicznej, podaj co to jest za cud techniki, czyli stopka pod procesor, jakie ramy tam przychodzą i czy to jest AGP.

Nunek
komentarz
komentarz

http://www.motherboard.cz/mb/via/P4PB266E.htm Tutaj masz link do opisu mobo :)

ps. nareszcie ktos odpisal ;)

Nunek

Nunek
komentarz
komentarz

Dzieki bardzo za pomoc :)Ej Panowie a mozecie mi cos wybrac tanszego ? zeby gdzies 15 zl zostalo na przesylke ;/ mam rowne 150 zl ani grosza wiecej ;/ no chyba ze ze szczecina cos znajdziecie.Z gory dzieki.Nunek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.