x-kom hosting

Problem Z Winfast Pvr

Dafid
utworzono
utworzono

Zakupiłem sobie właśnie tą kartę , i prawie na wszystkich kanałach strasznie mi harczy :( Jak rozwiązać ten problem? Mam Program WIN FAST PRV . Proszę o Pomoc .Już Sobie poraadziłem z tym ale tera mam blad gdy wylaczam program "Instrukcja spod itd odwoluje sie do pamieci pod adresem itd Pamiec nei moze byc "read"Prosze o Pomoc

tazman
komentarz
komentarz

Przeinstaluj aplikację, najpierw wyczyść rejestr ccleanerem, potem instalacja, z Ladtekiem tak jest że jego stery nie są do końca kompatybilne z XP

Davi93
komentarz
komentarz

Tazman, Dalej błąd wyskakuje :/ Jest jakaś inna możliwość rozwiązania problemu ?

special
komentarz
komentarz

Witam wszystkich!

Mam problem WinFastem tego typu, ze za kazdym razem gdy wlaczam program musze od nowa ladowac liste programow.niewiem czego to jest wina?zle zainstalowalem?czy jest jakas opcja zeby je zapisac.prosze o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.