x-kom hosting

Cos Jest Z Moja Plyta Glowna Ale Nie Wiem Co ?

Nunek
utworzono
utworzono

Witam. Jestem nowy trafilem na to forum po przez google, ale mniejsza z tym. Mam taki problem otoz pare dni temu bylem wymienic procesor na nowy. Pan ktory zmienial mi procesor powiedzial mi ze mam powybuchane kondensatory (nie wiem czy dobrze napisalem) i dodal jeszcze ze komputer moze chodzi 2 lata 2 tygodnie albo pare godzin. Moze ktos mi wytlumacz o co mu chodzilo ? To prawda ze komputer moze w kazdej chwili przestac dzialac?

Pozdrawiam Nunek. ;)

vocativus
komentarz
komentarz

powybrzuszanie nie powybuchane hehe. Kondensatory są spalone i nadają sie do wymiany. Z tym że bardziej sie bedzie opłacać kupno nowej płyty niz wywalanie kasy za naprawe. I to prawda - komputer może przestać działać i na pewno to zrobi w najmniej odpowiednim momencie :P.

dar55
komentarz
komentarz

masz wybrzuszone kondensatory tzn że życie płyty jest na krawędzi , szykuj kasę .

z "czasem" to jest różnie , mam płyte z napuchnietymi kondesatorami i tak chodzi od 2 lat , ale moze być tak że płyta pochodzi o wiele wiele krócej , ot tak

Nunek
komentarz
komentarz

No dobra 10 pazi bede mial jakies 150 zl. pomozecie mi wybrac jakas plyte glowna ? Moja obecna to : VIA P4PB 266E. I chcem kupic cos takiej wielkosci jak zeby odpowiedni pasowalo do mojej obudowy. Czy kazda plyta glowna pasuje kazdej obudowy ? Dobra nie wazne, wazne zebycie mi wybrali takak ktora by pasowala najlepiej z allegro.Najlepiej bez zintegrowaniej grafiki. Na tej plycie by chodzilo p4 2,41ghz radeon 9600 pro AGP 640 ram 3 kosci i zasilacz 300w fimra na liter "F" nie chce mi sie obudowy rozkrecac :) Mam nadzieje ze mi pomozecie dobra dobre plyty za ta cene :) Nunek.No odpowie ktos czy nie ? :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.