x-kom hosting

Dziwny Problem Z Kolorami

DobRy
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem odnośnie monitora (tak mi się wydaje), a mianowicie problem z kolorami.

Od jakiegoś czasu zamiast koloru białego zaczął mi się robić żółty ale to przechodziło po kilku minutach. W tym momencie już od 3 dni mam żółty obraz bez koloru niebieskiego (jest ale strasznie ciemny) i bez czarnego (zamiast czarnego jest granatowy). Próbowałem odejmować niektóre kolory, dodawać kontrastu czy jasności ale nic nie pomaga. Opcja degauss i przestawianie monitora w inne miejsce też nie pomaga (monitor stary strasznie 15" Studioworks 57i). Po tym co napisałem wygląda tylko na wymianę go ale... jest jedna dziwna rzecz - gdy włączam opcje monitora jest piękny przejrzysty niebieski kolor (czy jest normalnie biało czy żółto w opcjach nadal wyświetla ten sam błękitny i niebieski). Czyli ekran musi działać w jakiś sposób, prawda?

Ps. Karta graficzna to GeForce 6800 128mb - nówka.

Proszę o szybką odpowiedź! Dzięki.

Gość
komentarz
komentarz

Poruszaj przewodem sygnałowym przy wejściu do monitora i do karty graficznej. Albo masz przełamany przewód sygnału niebieskiego, albo źle włożoną wtyczkę.

DobRy
komentarz
komentarz

Niestety to nie pomaga. Jakieś inne pomysły? Może odkurzyć go od wewnątrz?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.