x-kom hosting

Pulpit zdalny kompatybilność W2003Server i W7

prasny
utworzono
utworzono

Witam szanownych użytkowników!

Pierwsze pytanie jest takie: Czy jestem w stanie podpiąć zdalny pulpit do serwera z zainstalowanym systemem windows 2003 server, mając jako klient system Windows 7?

Drugie pytanie jest trochę banalne, lecz istotne. Czy pulpit zdalny tworzy tak jakby kilka wirtualnych systemów w których przykładowo dwóch użytkowników może korzystać z tego samego programu pracującego na innych danych? (dla ścisłości chodzi o na przykład taką sytuację: obaj użytkownicy uruchamiają exela zainstalowanego na serwerze i pracują na różnych danych)?

Za pomoc bardzo dziękuję!

EnergyShot
komentarz
komentarz

[quote]Pierwsze pytanie jest takie: Czy jestem w stanie podpiąć zdalny pulpit do serwera z zainstalowanym systemem windows 2003 server, mając jako klient system Windows 7?[/quote]
Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie, chodzi Ci o połączenie się z Windows 7 na pulpit zdalny 2003 server - w pełni da się, ewentualnie polecam program Team Viewer do zdalnej kontroli.

[quote]Drugie pytanie jest trochę banalne, lecz istotne. Czy pulpit zdalny tworzy tak jakby kilka wirtualnych systemów w których przykładowo dwóch użytkowników może korzystać z tego samego programu pracującego na innych danych? (dla ścisłości chodzi o na przykład taką sytuację: obaj użytkownicy uruchamiają exela zainstalowanego na serwerze i pracują na różnych danych)?[/quote]
Kiedyś tego szukałem, jeśli dobrze pamiętam coś trzeba było konfigurować.. ale jak i co to było nie pamiętam niestety

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.