x-kom hosting

Amd Sempron 2500+ (1.4ghz) Ile Krecic

ArachnO
utworzono
utworzono

mam Amd semprona Sempron 2500+ (1.4Ghz) płytę Asus k8v-x se ile mogę go podkręcić na standardowym chłodzeniu na razie o 105 mhz podkręciłem ale wydaje mi sie ze do 1.6 dało by sie lecz pewien nie jestem temp jakie osiągam:

System:33

CPU:35

AUX:35

HDD:34

Core:38-41max widziałem

riken
komentarz
komentarz
mam Amd semprona Sempron 2500+ (1.4Ghz) płytę Asus k8v-x se ile mogę go podkręcić na standardowym chłodzeniu na razie o 105 mhz podkręciłem ale wydaje mi sie ze do 1.6 dało by sie lecz pewien nie jestem temp jakie osiągam:

System:33

CPU:35

AUX:35

HDD:34

Core:38-41max widziałem

bodajże co sie nie mylę to było 1.8 u kolegi :)

ale zawsze lepiej kręcić powolutku:P

ArachnO
komentarz
komentarz

no nic to poczekam na jeszcze na opinii ale gdzieś mi sie obiło ze ludzie tez walili na 1.73 tylko nie wiem czy chodzenia nie zmieniali xDD

grzeg16
komentarz
komentarz

kręcisz go powoli aż dojdzie do 55-50* C.

ArachnO
komentarz
komentarz

dokręciłem do 1.61Ghz i jest ok jak próbowałem używać cały czas procka na full to temp core była jakoś na 49 ale jak przestałem to odrazu spadła xD w sumie jest oka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.