x-kom hosting

COMCTL32.dll błąd system się nie uruchamia

Wampir_wawelski
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem od wczoraj po usunięciu poczty w outlooku. Nie mogę uruchomić systemu a tym samym komputera. W trakcie uruchamiania pojawia mi się blue screen z monitem COMCTL32.dll, że nie może odnaleźć pliku/błąd.

Mam dać OK, gdy to robię, czarny monitor i tak sobie komputer chodzi.

Jak temu zaradzić? znalazłem w google info, że jest to jakaś biblioteka, czy ją można jakoś uzupełnić? czy system od nowa?

bub
komentarz
komentarz

Spróbuj naprawy systemu z płyty instalacyjnej. COMCTL32.dll to plik systemowy i można go zastąpić nowym z płyty instalacyjnej skoro uległ uszkodzeniu.

  • 4 lata później...
Rafał000
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć. Również nie mogę uruchomić systemu, tyle że Windows 7. Pojawia się okno LogonUI.exe - Błąd systemu ,,Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono COMCTL32.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem." W trybie awaryjnym jest to samo. Naprawa poprzez płytę instalacyjną nie pomaga. Nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Czy konieczny będzie format (chciałbym tego uniknąć) ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.