x-kom hosting

Płyta Do Amd X2 4800

prymus
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Mam problem z dobraniem płyty do nowego kompa. Waham sie miedzy produktami MSI i Gigabyte w granicach 250zł. Oprócz dwurdzeniowego Athlona 64 x2 4800+ mam zamiar kupic GF 8800GTS 320 MB firmy Gigabyte własnie, 2 GB Kingstona. Z jakim chipsetem kupic płyte, czy cos z nForce czy AMD bo tu jestem zielony i nie wiem co bedzie lepsze. Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdro !

sid
komentarz
komentarz

mozesz brac MSI K9N Neo-F albo Asusa M2N!! to juz twoj wybor bo obie plyty dobre!! :)

prymus
komentarz
komentarz

Hmm kolega tez mi MSI poolecał własnie. Upatrzyłem sobie model MSI K9N Neo-F V3 nForce 560 Socket AM2 (PCX/DZW/GLAN/DDR2) i bedzie mnie kosztował 237 zł :]

jacdaj
komentarz
komentarz

mnie bardzo polecają płytę DFI INFinity NF ULTRAII-M2. A skoro mnie polecają to i ja będę polecał.

Jest w miarę dobra do podkręcania itp.

Tu jest parę słów o tej płycie :) Nie wiem dokładnie ile kosztuje ale chyba między 250 a 300zł

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-7

dodam że ta płyta ma stare porty LPT i COM dzięki czemu nie będę musiał kombinować i szukać nowych programatorów do komórek i AVRów ;)

demarco
komentarz
komentarz

Co ??

MSI K9N dobra?

Dobre żarty

Płyta jest kiepska. Zero OC, niestabilna..

Tylko DFi Infinity

prymus
komentarz
komentarz

Ehh no ciekawie brzmi to DFI, tylko ciut ciezko dostac bo widze ja tylko na allegro. A czy Abit wchodziłby w gre ?? Na przykład ABIT AN52 NF520 sAM2 (PCX/DZ/GL/SA/RA)

jacdaj
komentarz
komentarz

patrz na czipset... nforce4ultra >>>> nforce5

tu masz 4 sklepy w których można kupić tą DFI

http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/149450

prymus
komentarz
komentarz

Ehh cały problem w tym, że całego kompa składam w jednej hurtowni gdzie sporo zaoszczedze na VAT, a tam niema DFI własnie i musze sie zdecydowac na cos z ASUS, Gigabyte albo MSI. Teraz tylko co wybrac. ( OC niespecjalnie wchodzi w gre ):

ASUS M2NBP-VM CSM QUADRO NVS210S SAM2 ( DDR2/PCS/GL

ASUS M2N-VM DVI MCP68PVNT SAM2 (PCX/GL/DDR2)

Asus M2A-VM HDMI A690G AM2 (PCX/DDR2/1394)

GIGABYTE GA-MA69GM-S2H AMD 690G Socket AM2 (PCX/DZW/VGA/GLAN/SATA/RAID/DDR2) mATX

GIGABYTE GA-M55S-S3 nForce 550 Socket AM2 (PCX/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR2

MSI K9AG NEO2-DIGITAL AMD 690G Socket AM2 (VGA/PCX/GLAN/SATA) HDMI+DVI+DSUB

MSI K9N Neo-F V3 nForce 560 Socket AM2 (PCX/DZW/GLAN/DDR2)

Taki mam szczerze mowiac wybor z tego przedzialu cenowego... wiec pomocy

demarco
komentarz
komentarz

Poszukaj ASUS M2N bez żadnych dodatkowych oznaczen

nforce430

prymus
komentarz
komentarz

To chyba bedzie to ASUS M2N nForce43D SocketAM2

sid
komentarz
komentarz
To chyba bedzie to ASUS M2N nForce43D SocketAM2

wlasnie o taka chodzilo :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.