x-kom hosting

Podkręcdanie X2 3600 65nm 2200mhz

ptasior360
utworzono
utworzono

mam płyte główną

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Products/...=1&LanID=16

pamięć 1gb 667mhz firmy pqi

mam pytanie jak podkręcić procek do 2400mhz, bo raz najwięcej udało mi się podkręcić do 2100mhz, i wyskoczyły te napisy now system is .... a potem zrobiłem restart biosu i udało mi się podkręcić do 2200mhz, ale jak chciałem podkręcić troszke więcej to znów pojawiły się te pieprzone napisy i znowy musiałem wszystko od początku.. ech :(

Jak ktoś ma pojęcie na temat podkręcania prosze o porady bąć nawięzanie kontaktu po przez maila

dzięki

Lisu_09
komentarz
komentarz

Zmieniałeś napięcie ??? jaki masz zasilacz ??

arcix
komentarz
komentarz

Na tej płycie za dużo nie podkręcisz tego procka.

pamięć 1gb 667mhz firmy pqi

Spróbój podnieś troche napięcie dla pamięci.Ale nie za dużo.Na tych pamięciach tez duzo nie wykręcisz.

Zwiększ także napięcie dla procesora.

Powinno pomóc.

ptasior360
komentarz
komentarz

czy może mi ktos podalć link do strony w której znajdują się informacje na temat podkręcania i jak podkręcić.Prosze o pomoc dzięki

tabun69
komentarz
komentarz

nie radze podkrecac akurat tego modelu. pol roku zrobilem to samo. i niby wszytsko bylo ok, chlodzenie tez nie bylo zle ale po pewnym czasi procka szlag trafił:P

ptasior360
komentarz
komentarz

Nie mam siły, każdy procek podkręca się inaczej, ale ja chcę podkręcić athlona x2 i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.Czy jest jakaś strona w której pisze jak podkręcić ATHLONA X2 (najlepiej jakby pisało tam o podkręcaniu na płycie geforce610sm-m)

Dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.