x-kom hosting

Najtańsza domena *.pl

Bousy
komentarz
komentarz

Najtaniej znalazłem domenę u nich: https://www.swiatdomen24.pl/wi...
Oczywiście zależało mi na tanim przedłużeniu, a nie bimbaniu na darmowej domenie przez rok. Jestem poważnym człowiekiem.

  • 2 tygodnie później...

plazik
komentarz
komentarz

Jeśli oczekujesz taniej domeny w pierwszym roku to oczywiste jest, że przedłużenie o kolejny będzie sporo droższe. Prosa zasada, która wiele razy się potwierdzała, niestety. Opcja jest też tego typu, że możesz wykupić domenę na miesiac, ale nie każdy ma taką opcję w ofercie. Złoty środek to znalezienie takiej domeny, która wygeneruje "uśrednioną" kwotę na załóżmy 2-3 lata. Taka jest moja opinia. Niedawno zastanawiałem się nad zmianą hostingu u siebie i przeleciałem troche ofert i z tego co pamiętam cal.pl miał dosyć ciekawką możliwość wykupienia domeny, do tego serwer, transfer na dosyć dużym poziomie. Brak jakegoś ukrytego kosztu, czy innych "kruczków". Myślę, ze taki usługodawca będzie dla ciebie odpowiedni.

  • 2 tygodnie później...
kalfi
komentarz
komentarz

Dla szukających niskich cen rejestracji i odnowienia (przedłużenie PL 39,99 PLN netto) domen polecam: www.amez.pl
Cennik polskich domen wygląda całkiem zachęcająco: www.amez.pl/cennik/

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

kalfi - co to za wynalazek? Pierwsze słyszę. Poważnie coś u nich masz? Płacę też mało, bo 54 zł, ale hekko jest przynajmniej pewniakiem. Już raz wtopiłem kupując domenę w dziwnej firmie. Przemyśl czy warto...

  • 2 miesiące później...
plazik
komentarz
komentarz

Teżtego nie znam i chyba nie ufam takim wynalazkom. Od parku lat mam jednego usługodawce, cal i wiem na czym stoję. A tu nagle cena, jak za półdarno, dziwne.

  • 2 tygodnie później...
Rycius
komentarz
komentarz

amez? co to jest? Nawet ceny już poszły w górę a co będzie dalej. Ja korzystam już od 2 lat  z https://gnum.pli odnawiam domeny taniej niż gdziekolwiek.

4pc
komentarz
komentarz

To byłoby dosyć dziwne, bo ta firma to nawet 2 lata chyba nie istnieje. Ja płacę 54 zł za przedłużenie i taka cena jest już ok. W dalszym ciągu wiele firm rzuca stawki na poziomie 100 zł i to już jest gruba przesada.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.