x-kom hosting

Pamięć Ram

Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304605661' post='1254369']
Możesz, ale chciales miec wiecej niz tylko Patrioty;D, jeśli nie wyjdzie Ci z ustawieniem mhz na wszystkie ramy w tym Patrioty i Twoje Hyundai, to miej same Patrioty. Tak o tamta karte mi chodzilo ;) A zasilacz jaki masz? Ile Watt i dokładna nazwa jego, bo jeszcze mi nie dałeś znać nic o nim.
[/quote]
A Ja sie pytalem Cb jak mam to sprawdzic : d Musze odkrecac kompa , czy jakis programik ? jezeli program to daj link chyba ,ze moge sprawdzic to poprzez CPU-Z ;)

Xanter
komentarz
komentarz

[quote name='bub18' timestamp='1304605654' post='1254368']
Goodramy też powinny bez problemu pójść. Częstotliwość ta sama :D
A jakbyś kupił 800Mhz to i tak będą pracować z częstotliwością tych starych (667Mhz)
[/quote]

Tak, ale napisałem mu, ze moze bez problemu Patrioty na 800mhz zmienic, a jak Hyundai'e nie ogarną takich czestotliwosci, to wyciągnie je. Jeśli bedziesz mial same Patrioty w kompie, to probuj je nawet na 1000mhz ustawić, koledze idą bez problemu, ciekawe czy Tobie sie uda ;)

[quote name='WestSide' timestamp='1304605795' post='1254371']
A Ja sie pytalem Cb jak mam to sprawdzic : d Musze odkrecac kompa , czy jakis programik ? jezeli program to daj link chyba ,ze moge sprawdzic to poprzez CPU-Z ;)
[/quote]

Jedyną jaka możliwość znam, to rozkręcenie kompa;P, bocznej blachy, a na zasilaczu powinna być naklejka.

Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304605901' post='1254372']
Tak, ale napisałem mu, ze moze bez problemu Patrioty na 800mhz zmienic, a jak Hyundai'e nie ogarną takich czestotliwosci, to wyciągnie je. Jeśli bedziesz mial same Patrioty w kompie, to probuj je nawet na 1000mhz ustawić, koledze idą bez problemu, ciekawe czy Tobie sie uda ;)



Jedyną jaka możliwość znam, to rozkręcenie kompa;P, bocznej blachy, a na zasilaczu powinna być naklejka.
[/quote]
Ok zaraz sprawdze ;) Chwila xd

Xanter
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='WestSide' timestamp='1304605990' post='1254377']
Ok zaraz sprawdze ;) Chwila xd
[/quote]

Ok czekamy na firmę ;)

Edytowane przez Xanter
bub
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' date='05 maj 2011 - 16:29' timestamp='1304605901' post='1254372']
Tak, ale napisałem mu, ze moze bez problemu Patrioty na 800mhz zmienic, a jak Hyundai'e nie ogarną takich czestotliwosci, to wyciągnie je. Jeśli bedziesz mial same Patrioty w kompie, to probuj je nawet na 1000mhz ustawić, koledze idą bez problemu, ciekawe czy Tobie sie uda ;)
[/quote]
A koledze potrzebne takie wymysły z OC?? Podkręcanie dla samego podkręcania nie bardzo ma sens-to po pierwsze, po drugie pomiędzy 667Mhz a 800Mhz nie bardzo odczuje różnice przy zwykłem użytkowaniu.

Xanter
komentarz
komentarz

[quote name='bub18' timestamp='1304606521' post='1254387']
A koledze potrzebne takie wymysły z OC?? Podkręcanie dla samego podkręcania nie bardzo ma sens-to po pierwsze, po drugie pomiędzy 667Mhz a 800Mhz nie bardzo odczuje różnice przy zwykłem użytkowaniu.
[/quote]

Cena i tak sie nie rózni, a na przyszlosc, Patrioty moga sie przydac. Oraz łatwiej sprzedać.

Michcio112233
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Xanter' timestamp='1304606289' post='1254384']
Ok czekamy na firmę ;)
[/quote]
Kur . : F poczekaj zaraz spisze nazwe bo nie spisalem xd co tam wypisalem to to : 370 W , a nizej bylo 230V/50Hz/4A . Nazwa To TRUST (Chyba) xd

Edytowane przez WestSide
Xanter
komentarz
komentarz

[quote name='WestSide' timestamp='1304607162' post='1254398']
Kur . : F poczekaj zaraz spisze nazwe bo nie spisalem xd co tam wypisalem to to : 370 W , a nizej bylo 230V/50Hz/4A . Nazwa To TRUST (Chyba) xd
[/quote]

Aha to zasilacz do wymiany;P To tak, Kup tamta GF XFX 8800GTX 150zl, 2x1gb Patriot LLK 90zl, oraz zasilacz cos z Chieftec CTG 500, lub Amacrox Warrior 450W. Zasilacze do 150zl nowe uzywane do 90zl.

Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304607570' post='1254403']
Aha to zasilacz do wymiany;P To tak, Kup tamta GF XFX 8800GTX 150zl, 2x1gb Patriot LLK 90zl, oraz zasilacz cos z Chieftec CTG 500, lub Amacrox Warrior 450W. Zasilacze do 150zl nowe uzywane do 90zl.
[/quote]
Czyli na tym zasilaczu nie ma co dzialac ?

Xanter
komentarz
komentarz

[quote name='WestSide' timestamp='1304607783' post='1254405']
Czyli na tym zasilaczu nie ma co dzialac ?
[/quote]

Na dodatek, ze Trust to jeszcze 350W, nie ma bata, zasilacz do wymiany.

Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304607894' post='1254406']
Na dodatek, ze Trust to jeszcze 350W, nie ma bata, zasilacz do wymiany.
[/quote]
To ja sobie chyba kupie Xboxa 360 , tylko pytanie , bo miedzy ps 2 a ps2 slim nie bylo roznicy a jak jest z xboxem , jezeli wiesz , bo wiem ze jest Xbox Arcade 360 HDMI , i Slim ; D I dzieki za wszystko ;)

Xanter
komentarz
komentarz

[quote name='WestSide' timestamp='1304608144' post='1254409']
To ja sobie chyba kupie Xboxa 360 , tylko pytanie , bo miedzy ps 2 a ps2 slim nie bylo roznicy a jak jest z xboxem , jezeli wiesz , bo wiem ze jest Xbox Arcade 360 HDMI , i Slim ; D I dzieki za wszystko ;)
[/quote]

Nie wiem nic o konsolach ;P, Nie ma za co;D, Szkoda, ze pomagałem na marne ;P

Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304608213' post='1254410']
Nie wiem nic o konsolach ;P, Nie ma za co;D, Szkoda, ze pomagałem na marne ;P
[/quote]
Nie na marne bo tak bym wydal na karte graficzna i ram kase a i tak by nie dzialaly . ;) ale jeszcze sie zastanowie , bo xboxy sa drogie , ale swoja droga jakbym mial majstrowac przy kompie ten Ram karte graficzna i Procesor , to za takiego ''majstra'' co moglby mi to zrobic , to ilebym zaplacil mniej wiecej ?

Xanter
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli znajomy, powinien to zrobic za darmo;P Inaczej to nie kolega zaden;D, a do jakis firm, czy cos to nie mam pojecia, ale pewnie sie cenia, z 50zl w gore chcieliby. Ale dokładnie to nie mam pojęcia, moze i więcej, jak za glupi format, biora 20zł +

Gdyż dla takiego znajomego co sie zna na tym, to powinna być przyjemnosc, pogrzebac przy kompie ;P, oraz żaden problem dla nich.

Edytowane przez Xanter
Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304609243' post='1254417']
Jeśli znajomy, powinien to zrobic za darmo;P Inaczej to nie kolega zaden;D, a do jakis firm, czy cos to nie mam pojecia, ale pewnie sie cenia, z 50zl w gore chcieliby. Ale dokładnie to nie mam pojęcia, moze i więcej, jak za glupi format, biora 20zł +

Gdyż dla takiego znajomego co sie zna na tym, to powinna być przyjemnosc, pogrzebac przy kompie ;P, oraz żaden problem dla nich.
[/quote]
Znam jednego , ale pewnie bedzie chcial jakas kase za to ;)

Xanter
komentarz
komentarz

To mu postaw piwo;P i po sprawie ;P, no ja wiecej niz 30zl bym nie dal za takie cos, a na dodatek "amatorom", bo jeśli wiedziałbys, jak to mało roboty jest dla "kumatego" to najwyzej piwo postawiłbyś jemu;P. Myśle, ze juz można zamknąc temat, bo zaraz mnie osądzą o nabijanie postów. Trzymaj sie, i powodzenia, z nowo zakupionym sprzętem;)

Michcio112233
komentarz
komentarz

[quote name='Xanter' timestamp='1304610146' post='1254423']
To mu postaw piwo;P i po sprawie ;P, no ja wiecej niz 30zl bym nie dal za takie cos, a na dodatek "amatorom", bo jeśli wiedziałbys, jak to mało roboty jest dla "kumatego" to najwyzej piwo postawiłbyś jemu;P. Myśle, ze juz można zamknąc temat, bo zaraz mnie osądzą o nabijanie postów. Trzymaj sie, i powodzenia, z nowo zakupionym sprzętem;)
[/quote]
No , Dzieki za wszystko ; ) Jak masz czas to mozesz mi to podsumowac co kupic ? : D

Xanter
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='WestSide' timestamp='1304610220' post='1254425']
No , Dzieki za wszystko ; ) Jak masz czas to mozesz mi to podsumowac co kupic ? : D
[/quote]

Polecałbym zasilacz, ale zasilacz najlepiej nowy, bo moga Ci sprzedac, z przegrzanymi kondensatorami, i daja inne napiecie na dana linie, gołym okiem tego nie zobaczysz, a z czasem popsuje płyte, lub jeszcze cos wiecej, wiec moglbys kupic nowego Chieftec CTG 500, lub Amacrox Warrior 450W, ramy Patriot LLK, a karta 8800GT. Po zakupie najlepiej sciagnij orthos, i mocno daj w kosc ramom, aby zobaczyc, czy nie maja błedow, wraz z prockiem, a do testu karty graficznej, 3dmark, najlepiej najnowsza wersje.

Edytowane przez Xanter

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.