x-kom hosting

Włączanie Kompa

Dyni@
utworzono
utworzono

Mam problem - otóż przed każdym włączeniem systemu a konkretnie zaraz po uruchomieniu kompa mam komunikat:

"Press F1 to continue, DEL to enter setup" - mniej więcej coś takiego i muszę za każdym razem wciskać F1 co trzzeba zrobić żeby sasm od razu wchodził ??

Przemek
komentarz
komentarz

Wciskasz DEL.

Load Setup Default.

Save and Exit i powinno byc OK.

Dyni@
komentarz
komentarz
Wciskasz DEL.

Load Setup Default.

Save and Exit i powinno byc OK.

Nie pomogło.

Mesajah
komentarz
komentarz

Po jakims czasie ci to zniknie i bedzie samo wchodzil wylaczales kompa przyciskiem power ??

Dyni@
komentarz
komentarz
Po jakims czasie ci to zniknie i bedzie samo wchodzil wylaczales kompa przyciskiem power ??

Tak, chyba nie ma innej opcji jak się nie ma systemu ? Teraz system już jest ale dalej jest komunikat.

Gość
komentarz
komentarz

A co masz napisane przed tym komunikatem? Pojawia się on zawsze po wykryciu jakiegoś błędu.

Dyni@
komentarz
komentarz
A co masz napisane przed tym komunikatem? Pojawia się on zawsze po wykryciu jakiegoś błędu.

Nic, mam wykrywane użądzenia, ale chciałem sobie sterowniki zainstalować i zauważyłem że stacja dyskietek nie działa, zaraz zobaczę co z nią nie tak.

EDIT: To nie wina stacji dyskietek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.