x-kom hosting

Poszukuję Monitora

bLn
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję monitor LCD najlepiej 19'' ewentualnie 17'', który zmieściłby się w cenie ok. 600zł. Jakiego producenta głównie możecie polecić ? LG ? Czy może innego ASUS, MEDION ?

Pozdrawiam, z góry dziękuje za wypowiedzi.

Aliant
komentarz
komentarz

W sklepie internetowym Agito z ok. 2 miesiące temu kupiłem monitor LCD Benq FP93G S 19" w cenie 650 zł. Ciekawy monitor za bardzo rozsądną cenę. Poczytaj sobie komentarze na jego temat: http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/154342_komentarze/

Przemek
komentarz
komentarz
Na korzyśc tego Samsunga przemawia:

19 cali panorama+cena

Nie liczy sie ilosc ale jakosc.

Powiedz mi skoro tak przystajesz za Samsungiem jaka jest tam gwarancja na Bad pixele.

rozdzielczośc

Gdybys nie zauwazyl to rozdzielka rozni sie dlatego ze jest to panorama a i ta panorama nie wszedzie spisuje sie dobrze.

Np. starsze gierki moga sie nie uruchomic lub obraz w nich bedzie znieksztalcony.

plamka matrycy

Rozni sie dlatego ze jest to panorama i wcale nie swiadczy o wyzsze jakosci obrazu.

Jedynie kontrast ma o wiele lepszy

I o to wlasnie chodzi.

Jakosc obrazu ma byc jak najlepsza.

Jesli bedziesz patrzyl na rozmiar to nic z tego dobrego nie bedzie.

Ja np. wolalbym lepsza jakosc niz wiekszy monitor przy ktorym nie pracuje sie pozniej komfortowo.

Na korzysc LG przemawia jeszcze kat widzenia jednak jest to sprawa mniej wazna.

W sklepie internetowym Agito z ok. 2 miesiące temu kupiłem monitor LCD Benq FP93G S 19" w cenie 650 zł. Ciekawy monitor za bardzo rozsądną cenę. Poczytaj sobie komentarze na jego temat: http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/154342_komentarze/

Benq jesli juz to tylko FP93GP z matryca MVA.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.