x-kom hosting

Monitor Lg 1717s Problem

szelmud
utworzono
utworzono

Witam,mam taki problem,gdyż ostatnio zauważylem ze po dluzszej pracy monitora,nawet juz po ok,1,5-2h na ekranie pojawiaja sie takie dziwne slady jak np. wlacze gre to widze taką poswiate ikon z pulpitu takie odbicia lub okienka z gg,po prostu jakby one sie utrwaliły na matrycy i zostaly,lecz gdy dluzej jest wylaczony monitor to obraz jest normalny.Czy takie cos podlega gwarancji ? bo jest to dosc denerwujace

Kurzun
komentarz
komentarz

Najpierw spróbuj przeinstalować sterowniki od grafy. Możesz też zmienić odświeżanie na mniejsze.

Przemek
komentarz
komentarz

Jaka masz rozdzieloczosc i odswiezanie ustawione?

szelmud
komentarz
komentarz

rozdzielczość mam 1024x768 a odśw. 70Hz.ale strerowniki to nie maj ą nic do tego,to wygląda jakby coś z matrycą ? :angry:

Przemek
komentarz
komentarz

Mozsz nam dac zdjecie?

szelmud
komentarz
komentarz

witam,właśnie chodzi oto ze niemam mozliwosci zrobienia tego zdjecia :( teraz jak monitor nie byl wlaczony niema tego efektu,jest normalny obraz a później po nagrzaniu si ematrycy znów zrobi sie efekt ''przebicia'' :/

arcix
komentarz
komentarz
a później po nagrzaniu si ematrycy znów zrobi sie efekt ''przebicia''

Wygląda na to,że matryca "odchodzi z tego świata".Jeżeli masz gwarancje,to bez zastanowienia oddaj go do serwisu.Nie konbinuj nic,bo mozesz cos zrobić gorszego a wtedy nie uznaja ci gwarancji.

szelmud
komentarz
komentarz

Więc oddam monitor na gwarancje ,ale właśnie mam pytanie czy to prawda ze teraz na wszystkie monitory LG jest gwarancja door-to-door ?? bo na mojej karcie gwarancyjnej czegoś takiego niema a słyszałem ze coś takiego jest :unsure:...czy mógłby mnie ktos uswiadomić jak jest z tą gwarancją ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.