x-kom hosting

wadliwa vista

Wojdak213
utworzono
utworzono

Witam.mam problem.otoz mam system windows vista ultimate (sp2 uszkodzil system) oczywiscie system ze sklepu.po instalacji systemu przed instalacja sterownikow smiga jakgdyby nigdy nic. A po instalacji sterownikow uzycie procesora wzrasta z pieciu do Uwaga 20 procent.dodam ze tak jest przy bezczynnosci. Tak samo ram. Przed sterownikami uzycie 330 mb a po instalacji 1250 mb! System psuje sie co 1-2 miesiace. Oto podstawowa specyfikacja z msinfo32 : model lg e510 x86-based pc 2-rdzeniowy procesor intel pentium dual cpu t2370 1.73ghz ram 2gb plik strony 1.95 gb pamiec wirtualna 3.88 gb i nie doradzajcie mi rzeczy takich jak aktualizacja bios i sterownikow czy aktualizowac system i optymalizator bo mam wszystkie aktualizacje oprocz sp bo wywala mi 99% uzycie procesora i 1500 mb ram

Z ostatniej chwili uzycie ram spadlo do 800 mb ale procesor podskoczyl do 45 procent! O i zauwazylem ze kontrokka dysku twardego caly czas sie swieci mysle ze system caly czas cos robi!!

I dodam ze linuks bezczynnie u mnie stoi i lampka dysku sie nie pali (system z dysku) cpu 85 mhz (5%) i ram 60 mb a rowniez 0 pliku wymiany

MC Jay
komentarz
komentarz

Vista nadaje się jedynie do kosza więc za wiele się nie spodziewaj

[quote]I dodam ze linuks bezczynnie u mnie stoi i lampka dysku sie nie pali (system z dysku) cpu 85 mhz (5%) i ram 60 mb a rowniez 0 pliku wymiany [/quote]

CPU tylko 85mhz dzizysz jak ty to odpaliłeś :o

"rowniez 0 pliku wymiany"

Pewno że jak dałeś punkt montowania tylko na / bez swap area to ci nie wykorzystuje jak pokazuje 0 to jest źle

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.