x-kom hosting

Pytanie W Sprawie Płyty.

kubek15
utworzono
utworzono

Witam.Jestem nowy na tym forum i mam małe pytanko.

Mam obecnie płytę główną a nazywa się tak(tak pisze na fakturze) : ABIT płyta gł. IS7-E2. 865PE. DualDDR. SATA. LAN. ATX. Proszę jak będą potrzebne jakieś inne dane to napisze.Ale mam takie pytanie co do tej płyty czy opłaca mi się kupować ramy, czy lepiej kupić jaką lepszą płytę (np. z procesorem dwurdzeniowym).Prosze pomóżcie mi.

Lisu_09
komentarz
komentarz

Zależy oczywiście do czego używasz tego komputera. Ogólnie jest trochę przestarzały i jeśli masz możliwość to lepiej go wymienić.

kubek15
komentarz
komentarz

głównie uzywam do gier i filmów.Wielkie dzięki.

Gość
komentarz
komentarz

Lepiej będzie kupić nowy sprzęt - niema co sie pakować w DDR

luq
komentarz
komentarz

Bardziej opłacalna będzie wymiana płyty bo na tym starym sockecie i pamięci ddr to nie da sie zbudować zbyt wydajnego kompa

Lisu_09
komentarz
komentarz

głównie uzywam do gier i filmów.Wielkie dzięki
Jeśli tak to niestety konieczna będzie wymiana sprzętu. Jak będziesz miał problem to napisz ile masz pieniędzy to coś dobierzemy :)
kubek15
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedzi.Kasy mam z 1500zł na modernizacje kompa

modelmaniak6
komentarz
komentarz

A czy w obudowe będziesz też inwestował czy nie? Aha i jakiej firmy chcesz mieć proca AMD czy Intela? I jeszcze jedno czy zostaje coś z starego kompa np. napęd i inne rzeczy to nie ma sensu kupować jak są dobre

kubek15
komentarz
komentarz

w obudowę tez mogę zainwestować.Wolałbym procka Intela.Został by chyba tylko dysk.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.