x-kom hosting

Niedrogi pod upload plikow

Forumowiec
utworzono
utworzono

Poszukuje niedrogiego hostingu pod upload plików min 1GB miejsca i jak najwięcej lub bez limitu transferu miesięcznie.Ważne aby hosting nie miał limitu rozmiaru na pojedyńczy plik

necik
komentarz
komentarz

[quote name='Forumowiec' date='24 kwiecień 2011 - 22:11' timestamp='1303675987' post='1247492']
Poszukuje niedrogiego hostingu pod upload plików min 1GB miejsca i jak najwięcej lub bez limitu transferu miesięcznie
[/quote]

Nie wiem ile tak naprawdę transferu potrzebujesz, ale sprawdź np. plan Starter lub Medium z oferty http://www.trd.pl/serwery/

Forumowiec
komentarz
komentarz

2gb ransferu chodziaż

necik
komentarz
komentarz

[quote name='Forumowiec' date='24 kwiecień 2011 - 22:26' timestamp='1303676920' post='1247502']
2gb ransferu chodziaż
[/quote]
No to widzisz - wymaganie transferu bez limitu jest mylne, ponieważ tutaj większość osób wyobraża sobie transfer na poziomie 1 TB miesięcznie. A jak potrzebujesz 2-5 gb miesięcznie, to pierwszy serwer z oferty http://www.trd.pl/serwery/ spokojnie wystarczy.

Forumowiec
komentarz
komentarz

ale tam nie ma limitu rozmiaru na plik tak i ważne żebym mógł sms płacić

necik
komentarz
komentarz

[quote name='Forumowiec' date='24 kwiecień 2011 - 22:55' timestamp='1303678649' post='1247535']
ale tam nie ma limitu rozmiaru na plik
[/quote]
To źle, że nie ma takiego limitu?

Forumowiec
komentarz
komentarz

sorry źle to napisałem miało brzmieć tak czy tam nie ma linitu rozmiaru na plik?

necik
komentarz
komentarz

Nie ma, płacisz i robisz z nim co chcesz, możesz wgrać nawet jeden plik 1 gb. Widziałeś gdzieś takie limity na płatnych hostingach? :)

Forumowiec
komentarz
komentarz

nie wiem ale z webd miałem nie miłe wspomnienia bo po wgraniu pliku i pobraniu go wyskakiwał CRC Error.

A moge tam płacić sms?

necik
komentarz
komentarz

[quote name='Forumowiec' date='25 kwiecień 2011 - 10:48' timestamp='1303721424' post='1247690']
A moge tam płacić sms?
[/quote]
Nie możesz, tylko przelew. Ale to dobrze, bo hostingi z płatnością sms zazwyczaj oferują słaby poziom usług :)

mwpol
komentarz
komentarz

Polecam ofertę [url=www.itl.pl]ITL[/url] - starterM . 1GB pojemności serwera, 60 GB rocznego transferu za jedyne 3.29zł/miesięcznie !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.