x-kom hosting

Okulary Gunnar

anton1975
komentarz
komentarz

no tak, moze procz tego, ze kiedys faktycznie jak za dlugo siedzialem to szedlem czasem sie przewietrzyc, a teraz juz nie mam zadnych oporow , bo oczy przestaly calkiem bolec i moge siedziec poki nie padne, ostatnio obudzilem sie przytulony do laptopa :P

Gothrek
komentarz
komentarz

@anton1975
No to jest rozwiązanie! W szczególności w zimę jak się chłodno robi :D

A tak na temat to muszę powiedzieć że na razie wytrzymuje z tym czekaniem. Tylko czekam na wasze opinie jeśli ktoś korzystał/korzysta z tych okularów.

ADAMADAM
komentarz
komentarz

He spoko :) ja się kiedyś obudziłem z lapem na kolanach, nadgryźniętym jabłkiem i otwartym serkiem :) he co te komputery z nas robią :) tak więc dobrze że jest coś co będzie chronić nasz wzrok

Gothrek
komentarz
komentarz

I powiesz mi jeszcze zaraz że to laptop otworzył ten serek jak spałeś :D Ale fakt zgadzam się, coś się przyda. Czekam cierpliwie na to coś :)

anton1975
komentarz
komentarz

haha! czekaj czekaj, a ja juz je mam !! :D teraz tylko pizza komputer i heja, lenistwo!

nnotna
komentarz
komentarz

oj, niezbyt zdrowy tryb zycia :P ale tak bywa, jak jest sesja to nie jestem lepszy ;] no, ale fajnie ze okulary dzialaja, wiadomo przynajmniej, ze to nie zaden kit ;p

anton1975
komentarz
komentarz

etam, jedno czy dwa piwka nikomu nie zaszkodziły ;) no okulary są fajne, chociaż czasem jak idę do kibelka i spojrzę w lustro to myślę sobie komputery+specjalne okulary "okurde, ale kosmos" :D

Gothrek
komentarz
komentarz

No to w przerwie od lenistwa proszę o recenzje ;)

Gość
komentarz
komentarz

jak to jest mozna je zalozyc na normalne okulary codzienne?

ADAMADAM
komentarz
komentarz

haha :) no tak komp pizza i jeszcze browar i wszystko jasne :) jak się ma taki sprzęt to można siedzieć 24 przed kompem i nie martwić się o oczy

Gothrek
komentarz
komentarz

Nie zbyt rozumiem jak można założyć okulary na okulary. Tym bardziej że jeśli masz już jedne, to przy małej wadzie możesz od tak założyć, przy większej wadzie musisz zaczekać na korekcyjne do listopada ;)

nnotna
komentarz
komentarz

mysle, ze zakladanie okularow - jednych na drugie mija sie z celem, po prostu glupota, lepiej poczekac na korekcyjne - przeciez to jakies 3 miesiace i beda na rynku :)

Gothrek
komentarz
komentarz

No to moje pytanie, tak z ciekawości, jakbyście mieli wybrać któryś model, to który byście wybrali? Mi najbardziej podobają się Midnight onyx. A wam?

anton1975
komentarz
komentarz

eee tutaj juz duzo zalezy od tego jaki masz typ twarzy. mi sie podobaja mega groove ash, ale niestety w nich wygladam jak balwan :P

Gothrek
komentarz
komentarz

No fakt, tam na stronie producenta jest nawet podział modeli wg typów twarzy. Łatwiej coś dobrać ;)

ADAMADAM
komentarz
komentarz

he no to fajnie :) nie trzeba przymierzać w sklepie :)

anton1975
komentarz
komentarz

przymierzyc zawsze warto. ale dla okularowego laika, ktory nie wie jakie mniej wiecej okulary pasuja do jego twarzy to bedzie zbawienie, bo nie musi przymierzac 50 modeli, tylko jakies konkretne 3-4 ;p

Gambl3r
komentarz
komentarz

a gdzie znajde to dopasowanie do rodzaju twarzy? i w ogóle.. po pierwsze to jaki ja mam rodzaj twarzy?!

anton1975
komentarz
komentarz

wejdz sobie na oficjalna strone okularow gunnar, tam jest artykul poswiecony wlasnie dopasowaniu okularow do danego rodzaju twarzy, pzdr.

Gothrek
komentarz
komentarz

@Gambl3r

Anton odpowiedział ale tylko połowicznie ;) Podejdź do lustra i zobacz jaką figurę geometryczną przypomina Ci Twoja twarz. I wg tego co Ci wyjdzie dopasuj sobie okulary na stronie Gunnar Optiks tak jak pisał anton

anton1975
komentarz
komentarz

a najlepiej jak ci podpowie jakas kobieta , bo ja sam to widzialem raz prostokat , a raz kółko : d

Gothrek
komentarz
komentarz

@Up

No fakt sposób "na kobietę" zawsze działa ;) Można podejść nawet do obsługi w sklepie i zapytać się jak się podoba :D Tylko wiesz, niektórym nawet okulary nie pomogą :P

anton1975
komentarz
komentarz

wiesz, to kwestia flirtu :D a w gunnarach to pewnie dostajesz +10punktów do charyzmy.

ADAMADAM
komentarz
komentarz

Tak to dobry sposób trzeba by jeszcze tylko namierzyć jakąś fajną Panią z obsługi:)

Gothrek
komentarz
komentarz

A kolejnym dobrym rozwiązaniem jest wziąć z firmy dofinansowanie na okulary. W końcu mamy do nich prawo jeśli pracujemy chyba powyżej 4 godzin dziennie przy kompie. Więc nie dość że oszczędność to jeszcze fajna Pani z obsługi.. .Same plusy przy zakupie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.