x-kom hosting

Okulary Gunnar

nnotna
utworzono
utworzono

Siema!
Ktoś może odwiedzał większe sklepy rtv/agd i widział te okulary/przymierzał? A może ktoś jest już w posiadaniu i testował na własnej skórze? Okularki są od niedawna na naszym rynku i nie są jeszcze chyba specjalnie znane, chciałbym wiedzieć czy faktycznie pomagają na problemy z bolącymi oczami przed monitorem.

kolo456
komentarz
komentarz

Moze podasz jakie te okulary?
I do czego one maja służyć?

twierdza
komentarz
komentarz

kolo456 zapewne chodzi o tego typu [url="http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-gunnars-okulary-zmniejszajace-zmeczenie-oczu.bhtml?gclid=CJj-_Z_0uqgCFchO4QoduEO-CA"]okulary[/url].
Co do okularów to jest ciężko o opinie ponieważ są dość drogie, a na Angielskich forach opinie są raczej podzielone - pasowało by je przetestować na własnych oczach ;)

ADAMADAM
komentarz
komentarz

Prawda, gdzieś wpadł mi w oczy artykuł o nich i też się zastanawiam czy dają radę... Sam mam problemy z oczami:) Czekam na jakieś pierwsze obiektywne opinie użytkowników...

szymonowaty
komentarz
komentarz

Faktycznie tanie nie są, też mam czasem z tym problem.

nnotna
komentarz
komentarz

w ostatnim czasie ukazalo sie pare pierwszych polskich recenzji okularkow, pisza, ze sa jak najbardziej wporzadku i po ich zalozeniu problemem moze byc odzwyczajenie sie od nich :P w ich opisach troche mnie martwily patentowane unikalne bla bla bla technologie, ale jak sie okazalo jednak nie sciemniaja

ADAMADAM
komentarz
komentarz

To co czytamy w internecie to teksty marketingowe, to zupełnie normalne firma chce sprzedać produkt, dlatego czekam na pierwszą opinie użytkownika:)

nnotna
komentarz
komentarz

marketing, marketingiem, ale jak wspomnialem pojawilo sie troche recenzji mniej lub bardziej niezaleznych, interia, chip, na jakims blogu cos tam widzialem mozna szukac smialo

ADAMADAM
komentarz
komentarz

No tak poczytałem trochę o tym i wydaje się że jest to naprawdę dobry produkt, choć i tak chciałbym usłyszeć pierwszą opinie użytkownika, jeżeli się tu taki znajduje to zapraszam :)

nnotna
komentarz
komentarz

chyba niet, ja sie zglosilem do jakiegos konkursu na facebook gdzie mozna je wygrac ;p co prawda idealnym modelem nie jestem, ale moze zostane twarza gunnar :P

ADAMADAM
komentarz
komentarz

No to powodzenia życzę!!! Jak wygrasz to zawsze 300 stówki w kieszeni skoro i tak kupujesz:) A może jeszcze ciebie tam ktoś dostrzeże jakiś headhunter modeli i twoja kariera się zacznie;)

nnotna
komentarz
komentarz

etam modeling to nie moja branża, chyba, że siadałbym na krześle i cykaliby mi fotki w dziwnym kapeluszu jak pykam sobie fajeczkę. zawsze lepiej wygrać niż nie wygrać, chociaż ostatnio troch mocniej mi doskwiera problem CVS ze względu na godziny przed monitorem, kiedz to przesiaduję i gram w Go.. chyba uzależniłem się od gry tej gry, ale polecam. :P Tak czy siak zdobędę te okulary, teraz zostaje jeden problem - wydam, nie wydam i niestety nie ja o tym decyduje :P

Gambl3r
komentarz
komentarz

tak sie sklada, ze mam od jakiegos czasu te okulary i co ktokolwiek gada, ze to belkot i niedziala, to na pewno nie mial ich na nosie. :) na poczatku potrzeba troche czasu aby sie do nich przyzwyczaic, a potem korzystanie z komputera to czysta przyjemnosc, zwlaszcza, ze o samych okularach sie zapomina. polecam.

anton1975
komentarz
komentarz

hehe, dzięki. właśnie zastanawiam się nad kupnem i brakuje mi trochę subiektywnych opinii od użytkowników, często ludzie się wypowiadają na temat towaru nie widząc go na oczy, a w tym przypadku nie mając go na nosie.

ADAMADAM
komentarz
komentarz

No jasne zawsze lepiej dostać ale nie zawsze ma się szczęście...I temat zaczyna nabierać sensu pierwsze opinie użytkowników, czekam na następne...

anton1975
komentarz
komentarz

Ok, mam je. Dziś kupiłem, może wrzucę fotkę jak będę miał czas :P Póki co trudno mi się wypowiedzieć co do działania bo nie siedziałem zbyt długo dziś przed kompem, ale z początku było.. dziwnie.. jednak po paru minutach wzrok się przyzwyczaił i obraz stał się.. hmm, ostrzejszy? Dam znać jak z ich działaniem przeciw suchocie oczu :P

Gothrek
komentarz
komentarz

Odnośnie tych okularów to ja już widziałem fotki... Szczególnie jednego dziennikarza z CHIP'a i muszę powiedzieć że do konkursu na FB to on się nie nadaję:D

A tak na temat to pytanie. Jest tu ktoś kto korzysta z nich dłużej niż 2-3 tygodnie? Bo ciekawi mnie długofalowy wpływ na wzrok.

anton1975
komentarz
komentarz

Jak na dziś, już jestem chyba w 100% do nich przyzwyczajony, choć nigdy nie nosiłem okularów, to jak w nich wyglądam to już drugorzędna sprawa, ale chyba nie jest najgorzej :P . Czy działają? Hmm.. chyba tak, po prostu efekt z palącymi i szczypiącymi oczami zniknął więc jest na prawdę spoko.

Gothrek
komentarz
komentarz

Ale korzystasz dopiero od 31.05? Tak? Bo zastanawiam się cały czas czy zakupić. A że mam lekką wadę to nie wiem czy to przypadkiem nie zaszkodzić. Stawiam że nie powinno ale wolę się upewnić jak to u innych.

anton1975
komentarz
komentarz

Tak, korzystam od 31.05 :P Jeśli masz lekką (minimalną) wadę to powinny być ok, pamiętaj, że to nie są okulary korekcyjne.

nnotna
komentarz
komentarz

Korekcyjne wg producenta beda dostepne od listopada b.r. wiec to chyba dobra wiadomosc dla zainteresowanych , ale slabiej widzacych :P

Gothrek
komentarz
komentarz

Mhm, no skoro tak to ja akurat zaczekam na korekcyjne. Ale jestem trochę zapalony do tego pomysłu/rozwiązania. Nie wiem czy wytrzymam :) Bo coraz więcej ludzi korzysta i opisuje to jako rozwiązanie warte uwagi.

nnotna
komentarz
komentarz

skoro potrzebujesz korekcyjnych to chyba jestes zmuszony wytrzymac :P

anton1975
komentarz
komentarz

korekcyjne to świetna sprawa, już nawet w rodzinie pytali mnie o te okulary i większość właśnie była zainteresowana korekcyjnymi, będę musiał się poprawić i uświadomić ich , że takowe będą :P

ADAMADAM
komentarz
komentarz

Rozwiązanie jest na pewno warte uwagi :) z tego co słyszę i czytam, to okulary są na prawdę spoko, i to chyba pod każdym względem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.