x-kom hosting

"Mokry" procesor

grabarz201
utworzono
utworzono

Mam dziwny problem ;/ Mam procesor procesor AMD Athlon od kumpla. Powiedział mi że był mokry od 2 dni, ale nie był podłączony do komputera (co idzie za tym, nie płynął w nim prąd). Będzie działał ten procesor ? Jeśli tak, to nie będzie ryzyka że spali inne podzespoły komputera ?

Dżakub
komentarz
komentarz

Był mokry od 2 dni tzn? Zalany, wilgotny?

Gość
komentarz
komentarz

Woda to najlepszy przewodnik prądu- nie włączaj na razie kompa. Od czego on był taki mokry??

grabarz201
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Dżakub' timestamp='1302808931' post='1241740']
Był mokry od 2 dni tzn? Zalany, wilgotny?
[/quote]
Na deszczu :) Przelotne opady i zachmurzenie. Był włożony do płyty głównej, na nim był radiator z wentylatorem.

Edytowane przez GRABARZ201
Dżakub
komentarz
komentarz

Ulala... teoretycznie jak był na nim radiator to są mniejsze starty, połóż go w ciepłym i suchym miejscu na tydzień i spróbuj... ale nie radzę :/

grabarz201
komentarz
komentarz

czyli jak go podłącze to wykopci wszystko co żyje w kompie ?

Dżakub
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie, wilgoć może naprawdę dużo zaszkodzić....

stigmatic
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Matthew173' timestamp='1302809845' post='1241754']
Woda to najlepszy przewodnik prądu
[/quote]

Aleś głupotę napisał :D Tak dla jasności czysta woda, czyli H2O [b]NIE PRZEWODZI[/b] prądu - jest izolatorem.

Woda z kranu (czy też deszczowa) nie jest czystą wodą, zawiera rozpuszczone w niej różne substancje i dopiero wówczas jest przewodnikiem :P

Edytowane przez Jan Niezbedny
Wisnia123
komentarz
komentarz

co nie zmienia faktu, ze wilgoć nie jest czysta :D można to tak ująć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.