x-kom hosting

[Propozycja] Ograniczenie zestawów

Dżakub
utworzono
utworzono

Witam!
Zauważyłem że jak ktoś pyta się o podanie zestawu w cenie XXXX to nagle jest 15propozycji zestawów ( w tym połowa nie opisana - brak argumentów) i robi się straszny bałagan i autor się gubi, bo nie wie co wybrać.

Także moja propozycja polega na tym aby w temacie w którym autor prosi o złożenie komputera było ograniczenie do np. 5 zestawów (podanych przez użytkowników) i ew. poprawki wprowadzało by się do tych zestawów.

Może pomysł się spodoba ;)

Pozdrawiam.

necik
komentarz
komentarz

[quote name='Dżakub' date='14 kwiecień 2011 - 18:39' timestamp='1302799310' post='1241587']
Także moja propozycja polega na tym aby w temacie w którym autor prosi o złożenie komputera było ograniczenie do np. 5 zestawów (podanych przez użytkowników) i ew. poprawki wprowadzało by się do tych zestawów.
[/quote]
Nie podoba mi się takie rozwiązanie. Wówczas zacznie się wyścig kto pierwszy złoży zestaw.

Gość
komentarz
komentarz

Odpada. ZK to dział śmietnik i aby tam się udzielać trzeba być albo zdrowo walniętym albo bardzo cierpliwym :) nie masz cierpliwości? To nie pisz. Ceny zmieniają się z tygodnia na tydzień różni ludzie mają różne pojęcia na temat "poprawności tego co wciskają" więc albo walczycie z wiatrakami albo idźcie na urlop ;)

djmakus
komentarz
komentarz

[quote]aby tam się udzielać trzeba być zdrowo walniętym[/quote]
no raczej....
:banana097::mur:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.