x-kom hosting

Monitor

airdamien23
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie mojego monitora. Chciałbym się dowiedzieć czy światło od lampki i (słońce) padające na mój ekran monitora może coś się stać mojemu monitorowi oto zdięcie jak wygląda mój pokój

http://img123.imageshack.us/img123/3789/wiatoqq4.jpg

a oto mój monitor LCD

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Sam...pelny,id,36160/

i mam takie pytanie czy moge przenieść lampke spokojnie na lewa strone koło monitora ? czy jakieś zakłucenia lub może się popsuć lub coś stać mu czy wtedy bedzie zagrozony ?

Proszę o pomoc i chciałbym wiedzieć na bank czy coś sie stanie z monitorem gdy śłonce pada na ekran ?

Przemek
komentarz
komentarz

Jak przestawisz lampke to nic sie nie stanie.

Co do slonca to jesli monitor jest bardzo intensywanie oswietlany przez wiekszosc dnia to moze to spowodowac jakies uszkodzenie.

dar55
komentarz
komentarz

w ogóle masz źle ustawione biurko , siedzisz plecami do światła przez co pada ono na monitor i zapewne słabo widzisz ekran, pomyśl o małym przemeblowaniu

airdamien23
komentarz
komentarz

Monitor nie jest aż tak blisko okna troche blizej jest balkon w dodatku mam żaluzje na oknach. miałem wczesniej monitor CRT firmy IIyama przez około 4 lat i wszystko grało ok. teraz używa go tato. A ekran monitora dobrze widzeMonitor nie jest aż tak blisko okna troche blizej jest balkon w dodatku mam żaluzje na oknach. miałem wczesniej monitor CRT firmy IIyama przez około 4 lat i wszystko grało ok. teraz używa go tato :) a ekran monitora dobrze widze

Przemek
komentarz
komentarz

Skoro tak to nie ma sie czym przejmowac.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.