x-kom hosting

Jakiego Operatora Internetowego Polecacie?

mikrus
komentarz
komentarz

a w jakim mieście będzie net?? Bo gadamy gadamy a to mi jakoś umknęło.

Aliant
komentarz
komentarz

miasto Łódź

Gość
komentarz
komentarz

Tele 2?? Raz, przedstawiciel Tele 2 bez pukania wszedł do mnie do domu i chciał podpisywać umowę, wyłożył teczkęna stół i już wyciągał umowę... Ojciec podszedł i mówi mu żeby wyszedł a on nic i dalej przedstawia swoją "ofertę" ojeciec wziął go za habety, wywalił przez drzwi a jego teczkę wyrzucił przez okno... Potem były jeszcze telefony od nich o prośbę zmiany operatora rodzice się wqrzyli i powiedzieli że jeśli jeszcze raz zadzwoniąto naśle na nich policję, od tego czasu jest cisza :)

A co do Toya to na kilku forach pisze że jest to niezły internet w okolicach Łodzi. Ja bym ci właśnie polecił ten internet lub opcjonalnie Netię.

Kurzun
komentarz
komentarz

Z góry przepraszam za offtopa ale muszę wtrącić swoje 3 grosze na temat firmy tele2. Otóż kiedyś miałem podobny przypadek a laseczka miała pecha, że byłem sam w domu - w towarzystwie, któregoś z domowników bym jej tak nie potraktował. Wydzwaniali do mnie z 5 razy w końcu przyszła jakaś laseczka - wpuściłem do domu - 5 minut przedstawiła mi ofertę i zaraz umowa na stół. To jej podziękowałem i poprosiłem o wyjście. Ona nic, dalej - podobnie jak u Megas`a - siedzi i dalej mnie agituje. Powiedziałem jej, że jeśli w ciągu 5 minut nie opuści mojego mieszkania to inaczej to załatwimy. Laseczka zaczęła mi jakieś wykresy przedstawiać - wtedy nie wytrzymałem - wziąłem jej walizkę za przeproszeniem wypieprzyłem za drzwi a dziewczynie powiedziałem, że jak zaraz nie wyjdzie to 'naj***e Ci kopów do dupy' - wystraszyła się i poszła. Od tamtej pory spokój ; )

Gość
komentarz
komentarz

No więc nie jestem sam ^^

A co do przedprzedostatniej wypowiedzi, to co to jest za internet?? Ten mnc.pl?? bo pierwszy raz widzę a oferta jest dość korzystna :)

mikrus
komentarz
komentarz

tele2 sam nie polecam bo oszuści straszni, ale wkleiłem jako jedną z możliwości.

Megas nie wiem czy to pytanie było do mnie o mnc.pl?? Nie wiem co to za firma bo netu szukałem na potrzeby Aliant :]:] Ale tak jak napisałem 2 ostatnie oferty są ważne przemyślenia, warto zadzwonić popytać z czym to się je ;]

  • 1 miesiąc później...
Katpod
komentarz
komentarz

Polecam dialnet albo kablowke albo siec osiedlowa (z tym ostatnim ostroznie, bo mozna trafic albo dobrze albo beznadziejnie, wiec to opcja dosc ryzykowna).

Hakun83
komentarz
komentarz
Tele 2?? Raz, przedstawiciel Tele 2 bez pukania wszedł do mnie do domu i chciał podpisywać umowę, wyłożył teczkęna stół i już wyciągał umowę... Ojciec podszedł i mówi mu żeby wyszedł a on nic i dalej przedstawia swoją "ofertę" ojeciec wziął go za habety, wywalił przez drzwi a jego teczkę wyrzucił przez okno... Potem były jeszcze telefony od nich o prośbę zmiany operatora rodzice się wqrzyli i powiedzieli że jeśli jeszcze raz zadzwoniąto naśle na nich policję, od tego czasu jest cisza :)

A co do Toya to na kilku forach pisze że jest to niezły internet w okolicach Łodzi. Ja bym ci właśnie polecił ten internet lub opcjonalnie Netię.

Hmm to już tele2 jest do tego stopnia bezczelne?;] Mnie np tepsa denerwuje...dzwonią mi 2-3 x w mies. jak mam podwyższony rachunek i się pytają czy chce zmienić na inny pakiet...nie pomaga nic nawet tłumaczenie im, że tel. nie jest na mnie, że właściciel nie chce zmieniać- poi prostu jak o ścianę słowa rzucane do nich n/c.

Aliant
komentarz
komentarz

Ostatecznie zdecydowałem się na Multimedia i jak na razie jestem zadowolony. Wybrałem opcję 1MB. Jest dodatkowo taka śmieszna promocja- jak masz dwie usługi w Multimediach (mam jeszcze kablówkę) to internet, jeżeli nie przekroczysz limitu miesięcznego 500MB, masz za darmo, a płacisz tylko za kablówkę 25 zł. :) Jeżeli przekroczysz to jest dopłata 49 zł. Rzeczą jasną jest, że przy normalnym użytkowaniu internetu codziennie, lekką ręką przekroczy się ten śmieszny limit. Ale to i tak wg mnie jest dobra oferta, bo miesięcznie za kablówkę (60 programów) i neta o prędkości 1 MB będę płacił 74 zł. Wcześniej płaciłem za tragicznego neta radiowego, a`la sieć osiedlowa, przeszło 60 zł. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie Wasze sugestie. :)

Katpod
komentarz
komentarz

Napisz pozniej czy dziala dobrze, tzn nie ma zadnych awarii i jak z transferem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.