x-kom hosting

Jakiego Operatora Internetowego Polecacie?

Aliant
utworzono
utworzono

Od października zaczynam studia, co wiąże się ze zmianą miejsca zamieszkania. W nowym mieszkaniu mam zamiar rzecz jasna założyć sobie internet. I tu zaczyna się moje pytanie. Co polecacie, jakiego operatora? Może Neostrada TP, może Netia a może coś jeszcze innego? Obecnie jest sporo atrakcyjnych ofert na tym rynku i dość trudno się na coś zdecydować a potem nie żałować tego wyboru. Dodam, że obecnie korzystam z bezprzewodowej sieci osiedlowej i nie jestem zbytnio zadowolony. Liczę na waszą pomoc w tej kwestii, podzielcie się swoimi opiniami, przedstawcie jakiś za i przeciw. Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Kurzun
komentarz
komentarz

Jakaś kablówka albo Neostrada.

Bardock
komentarz
komentarz

DialNet lub kablówka.

Przemek
komentarz
komentarz

Musisz nam jeszcze przedstawic do jakich sieci bedziesz mial dostep.

Jesli wybor padnie na cos typu Neo, Net24 czy inne to wszystko bedzie zalezalo od jakosci kabli polozonych do Twojego mieszkania.

To czy wybiezesz TPSA, Netia czy inne nie ma wiekszego znaczenia.

No chyba ze cena jest korzystniejsza.

Co do osiedlowek to musisz zrobic wywiad bo mozna sie wpakowac w jakies bagienko.

Gość
komentarz
komentarz

Naprawdę, jaki żal, moderatorzy polecają Neostradę omg. na co ten świat się stacza :/ (bez obrazy dla modów) Odradzam ci neostradę!! Mam ją już kilka lat i czekam z niecierpliwością na zakończenie umowy (ping strasznie w neo zwalony, przeciązone serwery, dopiero kilka telefonów do blue line pomaga... ale problem później i tak powraca)... Fajny internet ma Netia (ping, szybkość, cena) a także UPC (w szczególności patrząc na cenę 60zł/mc za 2mb) Które wybierzesz twoja sprawa daje ci linki do stron:

www.neostrada.pl (mam, niezadowolony, odradzam)

www.netia.pl (kolega ma, gra w csa nie narzeka cały czas dobry ping polecam)

www.upc.pl (nie sprawdzałem ale ze względu na cenę polecam średnio)

A więc jak sam widzisz Netia decydująco wygrywa :)

Przemek
komentarz
komentarz
Naprawdę, jaki żal, moderatorzy polecają Neostradę omg. na co ten świat się stacza :/

Kolego.

Piszesz nie majac pojecia o czym piszesz wiec nie rozpowszechniaj swoich teori bo sa sprzeczne z realna sytuacja.

Jak zaglebisz sie troche w temat to mozesz z nami dyskutowac.

Gość
komentarz
komentarz
Kolego.

Piszesz nie majac pojecia o czym piszesz wiec nie rozpowszechniaj swoich teori bo sa sprzeczne z realna sytuacja.

Jak zaglebisz sie troche w temat to mozesz z nami dyskutowac.

A więc nie wiem o co ci chodzi, a skoro ja mam neostradę to chyba wiem jak to jest ją mieć...

mikrus
komentarz
komentarz

jak masz dostęp np do aster to też polecam całkiem przyzwoity net ;]

Przemek
komentarz
komentarz
A więc nie wiem o co ci chodzi, a skoro ja mam neostradę to chyba wiem jak to jest ją mieć...

Nie oceniaj calej Neostrady po jednym przypadku.

Napisalem wyzej co wplywa na jej sprawnosc.

Przede wszystkim dobra jakosc kabli oraz krotki odcinek od centrali.

Ja mam Netie na kablach Tpsa i nigdy nie narzekalem.

Jak to wyjasnisz?

Gość
komentarz
komentarz
Nie oceniaj calej Neostrady po jednym przypadku.

Napisalem wyzej co wplywa na jej sprawnosc.

Przede wszystkim dobra jakosc kabli oraz krotki odcinek od centrali.

Ja mam Netie na kablach Tpsa i nigdy nie narzekalem.

Jak to wyjasnisz?

Wyjaśnie to tak: Kable są tepeesowskie ale serwery jush nie!! Tylko osoby które niedawno zakładały neo mają jąna nowszych serwerach...

mikrus
komentarz
komentarz
Wyjaśnie to tak: Kable są tepeesowskie

kable są TPSA

ale serwery jush nie!!

już :/

Radzę zmienić net. po co się denerwować i krzyczeć że coś jest złe. A tym bardziej mamy doradzać a nie wrzeszczeć że reszta źle doradza. wystarczy powiedzieć "Nie polecam" ;/

Gość
komentarz
komentarz

No więc nie polecam, i kończę mój udział w tym temacie bo widzę że się narażam modom :)

Przemek
komentarz
komentarz
No więc nie polecam, i kończę mój udział w tym temacie bo widzę że się narażam modom smile.gif

Nic sie nie narazasz.

To wyjasnij mi dlaczego Ci starsi uzytkownicy nie maja problemow?

Ja wczesniej tez mialem neo i smigalo wszystko jak najbardziej OK.

Teraz mam Netie ale to nie zmienia faktu ze Netia dzierżawi wszystko od Tpsa i ogolnie rzecz biorac to jest Neo.

Jakby nie patrzec nadal mam Annex A a nie B.

GoBi
komentarz
komentarz

Piszecie tutaj ze nowi użytkownicy mają dobrze ( potem że chodzi marnie ) a potem ze starsi użytkownicy neo mają dobrze. Kręcicie strasznie. Ja miałem neo ( na takim necie sie wychowałem ) i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego rodzaju internetu.

Gość
komentarz
komentarz

Gra może ktośz was w counter-strike'a?? Jeśli nie to spróbujcie zagrać po godzinie 16... Z mojego miasta (nie wiem jak jest u was) każda osoba która ma neo, ma mniejsze, większe problemy z pingiem (utrzymuje się na poziomie 100 do nawet 1500 kiedy u innych użytkowników np. Netii albo UPC internet działa świetnie i mająnarmalny pingul, może wam na tym tak nie zależy, bo nie jesteście "graczami" ale jak dla mnie ma to dość spore znaczenie...

GoBi
komentarz
komentarz
Z mojego miasta (nie wiem jak jest u was)

I to jest właśnie że każdy jeden przypadek trzeba rozważać indywidualnie. No to może napisz temat z problem i podzielimy się wiedzą ( a nóż widelec cosik doradzimy )

mikrus
komentarz
komentarz

a wiesz że pingi nie zależą tylko od twojego netu?? ;>

Przemek
komentarz
komentarz
Kręcicie strasznie.

Kto kreci to kreci.

Gra może ktośz was w counter-strike'a??

Ja nie mam żadnych problemow.

Z mojego miasta

Z Twojego domu i akurat w Twoim przypadku.

każda osoba która ma neo,

No w to na pewno nie uwierzę.

może wam na tym tak nie zależy, bo nie jesteście "graczami" ale jak dla mnie ma to dość spore znaczenie...

Grasz czy nie grasz to idzie to odczuc na wczytywaniu sie stron.

Gość
komentarz
komentarz
a wiesz że pingi nie zależą tylko od twojego netu?? ;>

Wiem, a więc piszę ci, znam większość osób u mnie z gimnazjum i większość z innych (Mława nie jest zbyt wielka i wciąż nie wszyscy mają internet.... Nie znaczy to że większość go nie ma...)

marx
komentarz
komentarz

Naprawdę, jaki żal,
jush nie!!
za dużo CS'a ;) Netia idzie na kablach TP, najpierw sprawdź swój komputer, ustawienia połączenia internetowego a nie gadaj bredni, ze NEO słabe. Może to są złodzieje, ale net'a dobrego mają :D
arcix
komentarz
komentarz

Kablówka np:Vectra

Aliant
komentarz
komentarz

A macie jakieś opinie na temat Multimedii?

Gość
komentarz
komentarz
za dużo CS'a wink.gif
Nie gram tylko w csa...
Netia idzie na kablach TP
Racja
najpierw sprawdź swój komputer, ustawienia połączenia internetowego a nie gadaj bredni, ze NEO słabe.
Używam autoconnecta, ale i tak powiedz mi co to ma wspólnego z pingiem?? Otóż był dzisiaj rano u mnie monter, i sam zaczął narzekać ile to ludzi ma neo i jakie to są przeciążenia na ich serwerach, i mówił jeszcze że lepiej się przesiąść na innego dostawcę internetu!! Mówił to monter z NEOSTRADA TP!! (to nie był krzyk tylko podkreślenie tej nazwy)

Nie chcębyć chamski wobec tego forum, ale żeby pomóc koledze znalazłem opinie o Multimedii...Link: http://www.frazpc.pl/b/31917Raz piszą że fajny, raz że do niczego... Musiałbyś założyć tam konto i popisać z kimś na gadu albo tlenie...

Przemek
komentarz
komentarz
Raz piszą że fajny, raz że do niczego...

Tak bedzie zawsze.

I to tyczy sie kazdego operatora.

Ja powiem tak.

Opinia jest jak dziura w du**.

Kazdy ma swoja.

Gość
komentarz
komentarz

To powinno z deka pomóc w wyborze...

http://www.pcworld.pl/news/105586.html

A zresztą, kolega chce internet bo wyjeżdża na studia a więc powinno działać bezproblemowo, mieć transfer do 512 kb (lepszy na studiach nie będzie potrzebny więc nie ma co przepłacać) i być tani...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.